3 resimle Beşiktaş taraftarı.. - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3 resimle Beşiktaş taraftarı..

Cevap: 3 resimle Beşiktaş taraftarı..

atilla biz oynanan futboldan memnunuz bu sistem 1 haftada oturmuyor bazı sonuçları göze aldık + 1.dönem sakatlardan 11 çıkarıyorduk seneye kadar hem takım hem sistem daha iyi olacak meyveleri sonradan toplanacak buda beşiktaş taraftarının skor taraftarı olmadığını gösteriyor(bilinçli taraftar)
:d:d:d:d:d

Atilla biz oynanan futboldan memnunuz bu sistem 1 haftada oturmuyor bazı sonuçları göze aldık + 1.dönem sakatlardan 11 çıkarıyorduk seneye kadar hem takım hem sistem daha iyi olacak meyveleri sonradan toplanacak buda beşiktaş taraftarının skor taraftarı olmadığını gösteriyor(bilinçli taraftar)

Seneye kurtlu curuk meyveleri afiyete yersiniz artik

3328409947_4106c1cdf0.jpg

UEFA'yı almaya geldiik, 17'de 17 yapmaya geldiik, Dinamo Kiev'e koymaya geldik Beşiktaaş :D:D

Bjkyle dakga gecmeye halim bile yok valla, adamlarin en azindan umudu var, takimlarinin kaliteside iyi 2 nokta transfer yapabilirlerse dahada iyi olurlar, seçim var diye seviniyordum gene yalan oldu, bizde ne takim var ne iyi takim kurabilecek vizyonlu adam , adamlarin masa sandalyesi var, bizde yontulmamis yas odunlar var , tomruk dolmus takim

Besiktasin durumu bizim gecen seneki durumumuzdanda kotu, biz en azindan sezon sonuna kadar sampiyonluu kovaladik, arti avrupadada iyi oynamasakta ath. Madride elendik.. Yoksa bizde diyorduk gecen sene los galaktikos, biz barcayiz falan diye, ayhani xaviye benzetenler bile olmustu :D

yAlnız dünkü göze pekde hoş gelmeyen bayrak showlarıyla tarihe geçtiler, ilk defa bjk tribünlerinde show gördüm.

Ben şahsen kendi adıma konuşayım klübün parasını boş transferlere harcadığı için eleştiriyordum sadece yanlış transferler yapıyor diye ama bu sene allah şahit güzel işler yaptı iyi bir t.direktör dünyanın tanıdıgı 6 adamı beşiktaş klübüne kazandırdı ne zaman ne söyleneceğinide biliyor benim açımdan eleştirilecek bir yanı kalmadı o zaman eleştirenler şimdide alkışlamasını bilmeli

dünyanın tanıdığı 6 adam mı ?

guti , quarezma , schuster. baska kim dünyaca tanınıyor onu merak ettim . ha pardon biraz ucundan simao diyelim ...

birisine 40 defa salak dersen salak olurmuş ya o hesaba cıkyoo birzcık...almeida ya falan yıldız die die yıldız olmaz 40 değil 400 defa desen gene almeida yıldız deildir..

dünyanın tanıdığı 6 adam mı ?

guti , quarezma , schuster. baska kim dünyaca tanınıyor onu merak ettim . ha pardon biraz ucundan simao diyelim ...

birisine 40 defa salak dersen salak olurmuş ya o hesaba cıkyoo birzcık...almeida ya falan yıldız die die yıldız olmaz 40 değil 400 defa desen gene almeida yıldız deildir..

+ Fernandes Simao İverson sadece fernandes patlamayı yapamadığı için herkes bilemeyebilir diğer 5 kişiyi sporun içinde olupta tanımayan görmedim

Atilla biz oynanan futboldan memnunuz bu sistem 1 haftada oturmuyor bazı sonuçları göze aldık + 1.dönem sakatlardan 11 çıkarıyorduk seneye kadar hem takım hem sistem daha iyi olacak meyveleri sonradan toplanacak buda beşiktaş taraftarının skor taraftarı olmadığını gösteriyor(bilinçli taraftar)

O sistemi oturtucak kişi Schusterse hiç boşuna beklemeyin ciddiyim:) 4-3-3 ün ve total futbolun babası geldi Türkiyeye Frank Rijkaard:) Belki takımı sabote etmeyen karaktersizler olmasaydı ve bi kaç iyi transfer yapılsaydı olucaktı bu iş ama Rij. bile yapamıyorsa Schuster'den hiç bekleme.. Geçen seneki biz olma yolundasınız..

Üst Alt