#3 Uğur Uçar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#3 Uğur Uçar

Bu cocuğu bi hiç uğruna bu hale getiren federasyonun Allah cezasını versin..!

18kcqd.jpg

Iyileseceginden eminim cünkü doktoruna güveniyorum.;)

Türkiyede tedavi olsaydi hic güvenim olmazdi, tamamen iyilesmeden Türkiyeye yollamazlar zaten. Bakiniz Baris.

biktim bu isten ya 5 aydir ugur geldi gelecek tamam insallah ugur gelecek ama ikide bir harcandi demeyin ya tamam hatali ama olmus iste ugurumuz en yakin zamanda geri gelecek

biktim bu isten ya 5 aydir ugur geldi gelecek tamam insallah ugur gelecek ama ikide bir harcandi demeyin ya tamam hatali ama olmus iste ugurumuz en yakin zamanda geri gelecek

Burda emek hırsızlıgı yapılmıstır federasyon bir oyuncumuzu calmıstır hatta onun hayatını bile calmıstır. Ugur dönicek ama eski ugur olucakmı? mücadeleye sert girebilcekmi? ürkek olmıcakmı? dusunun 1 sene olucak nerdeyse böyle bir sakatlıktan cıkan adamdan ne bekliyebilirsinki?

Bende düzelse bile eski Uğur olamayacağını düşünüyorum.Çok büyük katkılar verecek belki ama ikili mücadelelerde hep ayak korkusu olacaktır.Bir daha olabilir mi diye.-Tabi burada doktorların vereceği güvende çok önemli- .Yinede güveniyoruz ona.İleride #3 Kaptan Uğur UÇAR diye bu konunun adını değiştirmek üzere...

Bende düzelse bile eski Uğur olamayacağını düşünüyorum.Çok büyük katkılar verecek belki ama ikili mücadelelerde hep ayak korkusu olacaktır.Bir daha olabilir mi diye.-Tabi burada doktorların vereceği güvende çok önemli- .Yinede güveniyoruz ona.İleride #3 Kaptan Uğur UÇAR diye bu konunun adını değiştirmek üzere...

O günler inşAllah gelir renkdaş.

Cevap: # 3 Uğur Uçar

Uğur'un durumunu tam olarak bilen var mı? Yani ne zaman gelecek ne zaman oynuyacak biri bilgilendirir mi lütfen

Geçirdiği ameliyatların ardından rehabilitasyon sürecine Almanya´da devam eden Uğur Uçar, doktorlarının Noel tatiline nedeniyle Türkiye´ye döndü.

Uğur Florya’ya döndü

Geçirdiği ameliyatların ardından rehabilitasyon sürecine Almanya’da devam eden Uğur Uçar, doktorlarının Noel tatiline nedeniyle Türkiye’ye döndü. 5 Ocak’a kadar Florya’daki sağlık merkezinde fizyoterapistler eşliğinde çalışmalarına devam edecek olan genç oyuncu, 5 hafta içerisinde takımla birlikte çalışmalara katılmayı planlıyor

o 5 hafta planlanan zaman çok üzülüyorum bu çocuğun haline...Keşke döneceği zamanı kesin olarak bilebilsek döndü dönecek derken beklemekten yorulduk...!!!

5 haftada dönse bile anca 8-9 haftada kendine gelir.Emre G. bile hala tam düzelemedi.Dönmesini çok istiyorum ama bu sene fazla bi umudum yok.Hem nasıl döneceğini de bilmiyoruz.İnşallah sağ kanattaki bu sıkıntılar uzun sürmez.

5 Hafta içinde takım ile birlikte çalışır ama ikinci yarısının son haftalarına kadar anca yetişir.Zorluk derecesi olmayan maçlarda oynatmalıyız.Oynatırsak futbol hayatı biter.

beyler çocuk daha 20 yasinda onunde daha 15 yila yakin var bahsettigimi oyuncu 28 yaslarinda olur o zaman sizin dediginiz olurdu ama ugur 20 yasinda 23 yasinda avrupada oynayabilecek kapasitede olur allahin izniyle

beyler çocuk daha 20 yasinda onunde daha 15 yila yakin var bahsettigimi oyuncu 28 yaslarinda olur o zaman sizin dediginiz olurdu ama ugur 20 yasinda 23 yasinda avrupada oynayabilecek kapasitede olur allahin izniyle

Zaten umutlarımız sürmesinin tek nedeni genç olması.5 hafta içinde takımla çalışır ama hazır olması için daha fazla süre gerek.

Doğru söylüyorsun.Umarım sağlığından ötürü morali bozulmaz.Ali Sami Yen'de mutlaka Uğur Tezahuratı yapmalıyız.

Üst Alt