# Atalay Babacan - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Atalay Babacan

fb iddiaları boş işler zaten

asıl sorgulanması gerekn şey atalay neden şans bulamadı

buna ft cevap vermeli ama soracak gazeteci yok, atalay hala rotasyona girecek kadar iyi değilse bırakalım gitsin zaten.

Gerçekten Atalay sözleşme imzalamasa da kızamam ona lig maçında kupa maçında hazırlık maçında hiçbir şekilde forma şansı bulamıyor boş bir adam değil gerçekten sonuna kadar yetenekli bir adam ama kendisi yerine Selçuk filan oynadığını görünce bu takımla bir gelecek planı yapmıyor diye çocuğu suçlayamayız

Yaşıtları Avrupa'nın en üst liglerinde forma giyiyor Şampiyonlar liginde banko oynuyorken Atalay'ı biz hazırlık maçlarında bile oynatmıyoruz biz ne zaman ki Selçuk&Nzonzi&Mariano&Nagatamo&Babel gibi "dede" lerin peşini bırakıp Atalay gibi Mustafa Kapı gibi Emin Bayram gibi kendi gençlerimizi kazanmaya gideriz o zaman bu takım kurtulur diyorum

kayseri 15 yaşında ilkokul bebesi oynatıyor. onun fiziği çok mu sağlam? fizik işi de bir noktadan sonra önemini yitiriyor. bizim kulüpte olan genç düşmanlığı. 35lik selçuk'un ayakları yıkanıyor hala

kayseri 15 yaşında ilkokul bebesi oynatıyor. onun fiziği çok mu sağlam? fizik işi de bir noktadan sonra önemini yitiriyor. bizim kulüpte olan genç düşmanlığı. 35lik selçuk'un ayakları yıkanıyor hala
Selçuk olayında haklisinda son 15 yılda bir bak istersen kaç tane genç tranfer ederek gondermissin ya da oynatmışsın takımda? Bunu diğer büyük takımlara göre bir degerlendir istersen.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selçuk olayında haklisinda son 15 yılda bir bak istersen kaç tane genç tranfer ederek gondermissin ya da oynatmışsın takımda? Bunu diğer büyük takımlara göre bir degerlendir istersen.

diğer takımlar bizim pusulamız değil ki. son 15 yılda çıkan oyuncular; arda, e.çolak,semih,ozan biraz da aydın o da ne kadar sayılırsa artık.

4 futbolcuyla övüneceksek problem yok.

Bu Atalay'ı önümüzdeki sezon ya takıma dahil edelim ya da gönderelim başka bir kariyer çizsin kendisine artık çocuk değil önümüzdeki ay 20li yaşlarına girecek. Mbappe&Sancho&De Ligt ve Kai Havertz gibi oyuncular Atalay'dan yaş olara kbüyük değiller ama Atalay henüz kariyerinde 2 tane yarım yarım oynadığı Türkiye Kupası maçı haricinde deneyimi yok

Bu Atalay'ı önümüzdeki sezon ya takıma dahil edelim ya da gönderelim başka bir kariyer çizsin kendisine artık çocuk değil önümüzdeki ay 20li yaşlarına girecek. Mbappe&Sancho&De Ligt ve Kai Havertz gibi oyuncular Atalay'dan yaş olara kbüyük değiller ama Atalay henüz kariyerinde 2 tane yarım yarım oynadığı Türkiye Kupası maçı haricinde deneyimi yok
max 2.lig kırmızı/beyaz grupluk topcu cünkü

Bir kere şans tanıma, 1 tam kupa maçında bile oynatma kimseyi. Sonra 2.liglik topcu... Zorda kalmadıkça genç oyunculara destek vermiyoruz.
atalayı geç hepsi için...
abi bu jenerasyonu oyle övdüler ki sanki 2000 tayfa geri dönecekmiş gibi ama süleyman luş hariç hiçbirinden bi şey beklemiyorum ben. alt yapı seviyeleri aşırı kötü halısaha maçı gibi u19 maçları oluyor, havadan vursan gol rezil bi seviye, oralarda fark yaratabiliyolar anca

Hiç bir şeyin olmayacağını hepimiz biliyoruz değil mi.

Atalay, oğlum buraları okuyorsan senin Türkiye’de işin yok. Senden olsa olsa bir 5 yıl sonra en fazla Recep Niyaz, taş çatlasa Emre Çolak olur.

Senin yerin belli: Ispanya ligi. Bizleri ah vah ettirmek istiyorsan eğer ne yapıp edip Ispanyaya transfer ol. Gerekirse 2. lig den başla, ama yeter ki git.

Bence tamamen oynatıp oynatmamak ile alakalı bir durum

Atalay Babacan asıl mevkisini görevini bence yeni buldu eskiden tek hücumcu orta saha gibi oynuyorken son dönemde biraz daha merkez orta sahaya kaydı çok iyi yaptığı o takımın beyni görevini üstlendi ki gerçekten bu rol için çok özel bir oyuncu Atalay bence

Ama profesyonel düzeyde forma giymediği sürece hiçbir gelişme beklemeyelim Atalay'dan çünkü u19 maçlarının veya Milli takım maçlarının çoğunu Atalay'ın hatırına takip ediyorum da gerçekten profesyonel futbol ortamından çok uzakta geçiyor maçlar

En basit örneği Yunus gerçekten bu sene u19 maçlarında fırtına gibiydi tek başına gitti golde attı asist de yaptı çoğu maçı tek başına aldı diyebilirim ama profesyonel düzeyde forma bulduğu zaman çok çabuk sindirebiliyorlar Yunus'u sahada çünkü bu düzeyde bir atmosferde böyle bir baskı ile maç yapmamış ki çocuk hayatı boyunca

Atalay'ı Yunus'u bırakalım 10 sene daha oynasınlar alt yapı düzeyinde 1 gram ilerleme olmayacak artık bu çocukları ya profesyonel düzeyde hazırlayalım ya da önlerini açalım gitsinler. Hazır yabancı sınırlaması gündeme gelmişken bir kere de şu çocukları kullanmayı deneyelim

Eğer o Kasımpaşa maçı öncesi stoper sıkıntımız olmasaydı belki de Ozan Kabak hala alt yapıda Atalay gibi Yunus gibi forma bekleyecekti yine aynı şekilde Marcao sakatlanmadan önce Emin Bayram'ın adı bile anılmazken anca şimdi aklımıza geldi Emin'in olduğu

Ben Atalay yazın takımdan ayrılmak istese çocuğa suç bulamam çünkü gerçekten özel bir yetenek forma giymeyi şans bulmayı hak ediyor, yaşıtları en büyük liglerde forma giyerken şampiyonlar liginde şans tanınırken Atalay'a bu sene profesyonel düzeyde sadece 1 maçta süre tanındı o da Tuzlaspor maçında 90+3'de

Hiç bir şeyin olmayacağını hepimiz biliyoruz değil mi.

Atalay, oğlum buraları okuyorsan senin Türkiye’de işin yok. Senden olsa olsa bir 5 yıl sonra en fazla Recep Niyaz, taş çatlasa Emre Çolak olur.

Senin yerin belli: Ispanya ligi. Bizleri ah vah ettirmek istiyorsan eğer ne yapıp edip Ispanyaya transfer ol. Gerekirse 2. lig den başla, ama yeter ki git.
okumuyor @Atalay Babacan

Benim bu sezon u19 liginde izlediğim Atalay gerçekten 1. seviye futbolcu olmaya hazır bir Atalay'dı hani artık vitrin alma vakti geldi de geçiyor bu çocuğun hiç Mert Hakan ile filan uğraşmaya gerek yok yaz kampında tamamen Atalay'ın üzerinde dururdum Fatih Hocanın yerinde olsaydım gerçekten yaptığı iş öyle eften püften bir iş değil Atalay'ın bir bakmışsın seneye 20 yaşındaki Atalay sahada organize ediyor Galatasaray'ı bunu başaramayacak birisi değil Atalay

Sözleşme meselesi de halledildi çocuk şimdiye kadar alt yaş kategorilerinde hep kendisini gösterdi dediğim gibi şans bulmayı en az ilk 11 oynayan futbolcularımız kadar hak ediyor Atalay'da Belhanda'ya Taylan'a hatta Emre Akbaba'ya verilen şansın 3'te 1'ini Atalay'a vermiyorsak yazıklar olsun

Benim bu sezon u19 liginde izlediğim Atalay gerçekten 1. seviye futbolcu olmaya hazır bir Atalay'dı hani artık vitrin alma vakti geldi de geçiyor bu çocuğun hiç Mert Hakan ile filan uğraşmaya gerek yok yaz kampında tamamen Atalay'ın üzerinde dururdum Fatih Hocanın yerinde olsaydım gerçekten yaptığı iş öyle eften püften bir iş değil Atalay'ın bir bakmışsın seneye 20 yaşındaki Atalay sahada organize ediyor Galatasaray'ı bunu başaramayacak birisi değil Atalay

Sözleşme meselesi de halledildi çocuk şimdiye kadar alt yaş kategorilerinde hep kendisini gösterdi dediğim gibi şans bulmayı en az ilk 11 oynayan futbolcularımız kadar hak ediyor Atalay'da Belhanda'ya Taylan'a hatta Emre Akbaba'ya verilen şansın 3'te 1'ini Atalay'a vermiyorsak yazıklar olsun

imzami atarim direkt

1593175561079.png

Üst Alt