# Atalay Babacan - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Atalay Babacan

EdoQx0aXkAYE7Dr

Umarım Atalay'ı oraya kadar yedek kulübesinde otursun olur da maç bitmez ise 5. değişiklik olarak oyuna girsin diye götürmedik

Haha , Atalay yurtdışından talip buldu , bizimkiler kamp kadrosuna aldı.
Tesadüf mü ?

Şu çocuklar bu sezon Selçuk, jimmy , şener vb yedek duran birçok oyuncudan daha iyi olmazlar mıydı? Tamam eyvallah oynatma 11 de ama bari bunların yerine yedeğe al be kardeşim . Çocuklar en azından atmosfere alışsın ,sonra atmasferi görüp ilk çıktıklarında başı kesik tavuk gibi koşmasınlar etrafta. Zaten selçuk , jimmy , şener ne yaptı ki bu sezon , en fazla onların yapadıkları şeyleri bu çocuklarda yapamazdı. Fatih Terim genç oyunculara güveniyor deniyor ama bence yanlış , tam tersi genç varsa piyasada gözüküp oynatmak zorunda kalmayayım diye halının altına süpürüyor.

Sağ olsun Fatih Hoca beni haksız çıkarmadı Atalay'ı Antalya'ya gezmeye götürmüş, oradan da memleketine geçer herhalde Atalay

Yazıklar olsun şu çocukların hakkını yiyorsun hocam yazık ...

Yollasinlar bedavaya avrupadan bir kücük takima. 50% pay bizim olsun. Orda patlama yapars, o parayla güzel yasli cöpleri doldururuz yine.

Bu çoçukların yerin de olsam giderim. Belhanda'nın forma giydiği bir takım da bana forma verilmiyorsa adaletli forma dağıtımı birmiştir.

18 yasina gelenleri hazirlik kampina götüreceksin. Orda yeterli görmüyorsan direk 1. veya 2. Lige kiralik yollayacaksin.

Asya ligde belki daha sert oynaniyordur diye fiziklerini ve dayaniklarini gelistirme zorunda kalirlar. Bunlar U19 kendileri gibi fizikleri cok iyi olmayan adamlara karsi iyi performans gösteriyorlar diye, sanki fazla kendilerini gelistirmiyorlar gibi duruyorlar.

Atalay simdi birden bir yaz icinde 6-7 kilo kas yapsin demiyorum ve bunu kimsede beklemiyordur. Ama kendisinin sanki 2 sene önceki halinden fazla farki yok gibi duruyor.

Hayır ben şeyi anlamıyorum sanki çocuklara şans verdik de yetersiz gördük

Atalay futbol hayatı boyunda as takımla müsabakaya çıktı mı ? Mesela Ozan as kadroda oynadı şampiyonlar ligi maçı vardı as kadro ile lig maçına çıktı hatta Yunus bile bir şekilde şans buldu as kadro ile

Peki ya Atalay ? Ya oynatın şu çocuğu ya gönderin forumda bile konusunu gördükçe içim acıyor millet 20 yaşında senelik 30-40 maça çıkıyor...

Üst Alt