#30 Giovani dos Santos - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #30 Giovani Dos Santos Ramirez

Barcelona, Tottenham ve Meksika Milli Takımı’nda 17 numaralı formayı giydin. Burada 30 numaralı formayı seçmenin özel bir nedeni var mı?

Evet daha önce 17 numarayı taşıdım hep. Fakat Galatasaray’da 17 numara müsait değildi. Ben de bu noktada numaranın bir önemi yok dedim. 30 da gayet güzel bir numara. Daha önce 17 numara giymiş olmam 30 numarayı taşıyamayacağım anlamına gelmez. 30 ile devam edeceğim.

GALATASARAY.ORG | Galatasaray Spor Kulübü Resmi Internet Sitesi

17 boş bizde nası müsait olmuyo çocugu kandırmışlar

Yaser giydiği için sene başında müsait değil;)

forma muhabbeti kapansa iyi....yaserin giymiş olmasından dolayı değil şuanda emre nin 17 numara giymesinden dolayı gio 30 numarayı almıştır.....

Bu sene transferlerin hepsi zincirleme oldu ve herşey frank'in gelmesiyle başladı..

asıl başarı frank'in gelmesidir bence bu olay Galatasaray'da yüzyılın transfer olayıdır..

ardından gelen transferler ise daha çok Frank, Galatasaray'ımızda olduğu için takımımızı tercih etmiştir. ve şu anda para sıkıntımız olmazsa Avrupa'dan bence top futbolcularda dahil transfer edemeyeceğimiz oyuncu yoktur..

Saat 14.00 da bir Dünya Yıldızı daha Takımımız ile resmi sözleşme imzalayacak.

Üst Alt