#30 Yusuf Demir | FC Basel 1893 AG'da Kiralık - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#30 Yusuf Demir | FC Basel 1893 AG'da Kiralık

Niye aldırıyo peki yeterli değilse
O bakış açısıyla hiçbir zaman ucuz maliyetle genç oyuncu alamazsın. Böyle gençler alınır, ışık verirse ufaktan süre verilir; olacağı varsa da sonrasında yürür gider...Hayatında profesyonel maça çıkmamış çocuk için 'vay niye oynamıyor?' diye veryansın edilmez. Bir TD için bedavaya yakın maliyetli genç bir oyuncuyu sahaya sürüp piyasa yaptırmaktan daha fiyakalı iş yoktur ama ha deyince olmuyor...

O bakış açısıyla hiçbir zaman ucuz maliyetle genç oyuncu alamazsın. Böyle gençler alınır, ışık verirse ufaktan süre verilir; olacağı varsa da sonrasında yürür gider...Hayatında profesyonel maça çıkmamış çocuk için 'vay niye oynamıyor?' diye veryansın edilmez. Bir TD için bedavaya yakın maliyetli genç bir oyuncuyu sahaya sürüp piyasa yaptırmaktan daha fiyakalı iş yoktur ama ha deyince olmuyor...
Adamı aldırıp e bu kötü diyip oynatmamak ve haklı görülmek

Çöp olan 6 m euro

Sence de bu işte bi şabanlık yokmu

Benzer durum şenol 5e onanayı aldırdı ve adam oynadığında görüldü ki rezalet,oynatılmadığında adam kötü helal olsun şenol haklıymış mı denir yoksa ulan adam madem kötü niye o kadar para verdirip aldırdın mı denir

Seni mantığın ile baş başa bırakıyorum

İçinde çalışma azmi,hırs olmayan hiçbir topçuya Wonderkid yaftası takılmamalı bence.
Wonderkid içi kıpır kıpır olan topçudur benim gözümde. Örnek olarak Real'in yeni yıldızı Endrick'in gözleri parıldıyor çocuğun yaa.Yusuf demek ki kiralık gittiği yerde bile yapamadıysa bakalım biz nasıl değerlendireceğiz. Keşke oynasa forvet arkasını alabilse ,90 dakika çıkarabilse .Umutlar çok güzel ama maalesef gerçekler şablona uymuyor.

İçinde çalışma azmi,hırs olmayan hiçbir topçuya Wonderkid yaftası takılmamalı bence.
Wonderkid içi kıpır kıpır olan topçudur benim gözümde. Örnek olarak Real'in yeni yıldızı Endrick'in gözleri parıldıyor çocuğun yaa.Yusuf demek ki kiralık gittiği yerde bile yapamadıysa bakalım biz nasıl değerlendireceğiz. Keşke oynasa forvet arkasını alabilse ,90 dakika çıkarabilse .Umutlar çok güzel ama maalesef gerçekler şablona uymuyor.
IMG_7868.jpeg

Endrick dedim Arda demedim:) Şaka bir yana Arda'da bir zahmet oynasa artık bizim Eyüp AYDIN muamelesi görüyor orada.Sevgili KEMAL Arda özel bir çocuk ,inşallah iyi olsun temennimiz dışında birşey gelmiyor .Yalnız şunuda unutma Arda wonderkid olarak gitmedi 20M euro onlar için neredeyse bizim Kazımcan'ı almamız gibi birşey .Bellingham , Endrick tarifesinden bahsettim.

Adamı aldırıp e bu kötü diyip oynatmamak ve haklı görülmek

Çöp olan 6 m euro

Sence de bu işte bi şabanlık yokmu

Benzer durum şenol 5e onanayı aldırdı ve adam oynadığında görüldü ki rezalet,oynatılmadığında adam kötü helal olsun şenol haklıymış mı denir yoksa ulan adam madem kötü niye o kadar para verdirip aldırdın mı denir

Seni mantığın ile baş başa bırakıyorum
Alıntıladığım mesajında konu Eyüp Aydın' a gelmişti, ona cevaben yazdım. Yoksa Yusuf için ödenen 6 milyon tabii ki büyük kazık, ne makul bedeli?

Endrick dedim Arda demedim:) Şaka bir yana Arda'da bir zahmet oynasa artık bizim Eyüp AYDIN muamelesi görüyor orada.Sevgili KEMAL Arda özel bir çocuk ,inşallah iyi olsun temennimiz dışında birşey gelmiyor .Yalnız şunuda unutma Arda wonderkid olarak gitmedi 20M euro onlar için neredeyse bizim Kazımcan'ı almamız gibi birşey .Bellingham , Endrick tarifesinden bahsettim.

Super League muamelesi çözülmezse özellikle Ispanyanin büyük takimlari yakın zamanda dibi göreceklerini düsünüyorum üstad. Başlangıcı Barcelona yapar.

Super League muamelesi çözülmezse özellikle Ispanyanin büyük takimlari yakın zamanda dibi göreceklerini düsünüyorum üstad. Başlangıcı Barcelona yapar.
İspanya'da giderler gerçekten fazla ama bize bakarak gelirleride gerçekten çok fazla.Ama tabiiki harcamalar okadar yüksek ki, bakalım nasıl baş edebilecekler.Evet Super league onlar için bir çıkış kapısı ama UEFA gelir pastası bölüneceği için rahat bırakmayacak , pek kabul edecekler gibi durmuyor ama REAl vb takımlarda nasılsa dünyada izleniyoruz kozu kullanacaklar.
Ama şöyle düşün eğer bu lig kurulursa Şampiyonlar Liginin cazibesi ne kadar kalır ki?

Isvicre de tutmadi bari eski külübüne rapide gönderelim, belki orda tekrar afam gibi oynar sonucta wienin suyu yariyor bu arkadasa

Halil ile kıyaslıyorlar bir de halil 500 bin euroya alındı her girdiğinde katkı veriyor buna 6.5 milyon euro verilmiş 13 katı yapıyor hesaplayamayan olabileleceği için yazayım 0 katkı bol trip yetenek filan da yok.halik yürüyerek çalım atıyor bu gölgesine çalım atıyor adamı geçtim sanıyor adam yetişiyor 1 saniyede çünkü hem yavaş hem yeteneksiz hem de tembel.mal bir takım bulursak kakalayalım 1-2 milyona mucize olur

Üst Alt