#30 Yusuf Demir | FC Basel 1893 AG'da Kiralık - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#30 Yusuf Demir | FC Basel 1893 AG'da Kiralık

Bu çocuktan hiç haz almıyorum, bunu alacak takımlarda bir oyuncuya 100 bin Euro veren Danimarka, Avusturya, İsviçre takımları falandır.

Son dönemde çıkan çoğu Türk genç yetenekten çok çok daha yetenekli fakat işte futbol istegini geçtim yaşama isteği yok gibi
Nasıl anladın o denli yetenekli olduğunu?! Neyi çok iyi yapar mesela?..

Geçenlerde bir Eren Dinkçi analizi izlemiştim; adam 'gerçek bir futbolcu, Yusuf Demir gibi değil!' minvalinde laflar ediyordu...

Barca, üstelik direkt bonservis ödeyerek Emre Demir' i de denemeye almıştı; hani şu FB nin oradan beleşe alıp sağa sola kiraya gönderdiği Kayserili çocuk. ''Barca denedi'' etiketinden başka kayda değer hiçbir şeyi olmayan hergelenin birine 6 milyon bonservis ödemek akıl tutulmasıydı. İcardi, Torreira ile filan şampiyonluk gelmiş olmasa, fena laflar edilirdi, haklı olarak...

Nasıl anladın o denli yetenekli olduğunu?! Neyi çok iyi yapar mesela?..

Geçenlerde bir Eren Dinkçi analizi izlemiştim; adam 'gerçek bir futbolcu, Yusuf Demir gibi değil!' minvalinde laflar ediyordu...

Barca, üstelik direkt bonservis ödeyerek Emre Demir' i de denemeye almıştı; hani şu FB nin oradan beleşe alıp sağa sola kiraya gönderdiği Kayserili çocuk. ''Barca denedi'' etiketinden başka kayda değer hiçbir şeyi olmayan hergelenin birine 6 milyon bonservis ödemek akıl tutulmasıydı. İcardi, Torreira ile filan şampiyonluk gelmiş olmasa, fena laflar edilirdi, haklı olarak...
İyi sut atar , oyun görüşü ve pas kalitesi gayet iyi first touchi bile ne denli yetenekli oldugu konusunda fikir veriyor zaten gayet üst düzey yeteneği var.Topsuz alanı da iyi oynar nerede durması gerektiğini bilip gerektiğinde basit oynar.
Emre demiri barca denedi as takımdan herhangi bir topcuyu anca tesislerde görmüştür, Yusuf onlarla oynadı clde de oynadı hatta.Gayet yetenekli oyuncu ama salak işte yani.Sanki şov yapıyor bizde dedik de izledik oyuncuyu gayet önemli potansiyeldi bize gelmeden önce.

Üst Alt