#33 Seimone Augustus | MVP - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#33 Seimone Augustus | MVP

Cevap: #23 Seimone Augustus

agustus biraz üstüne oynandıgında sapıtıyor.. göz göre göre hatalar yapıyor. ne yazıkki tamika ve fowles ayarında bi oyuncu degil.. belki agustus diger maclarda iyi oynayıp bizi şampiyon yapar ama seneye basarı icin daha iyi bir atıcı almamız lazım..

Arkadaş nasıl harcıyorsunuz böyle bi kalemde anlamıyorum ki.Augustus bu takımın kalbi,yani benim kalbim,kalbimde neyse işte:ask:

Diğer maç acısını mutlaka çıkaracaktır. Takımın da Augustus'u daha fazla kullanması lazım, çoğu hücumda top değmiyor eline. Misal son hücumda top Augustus'a bırakılmalıydı içeri girip her türlü bitirirdi maçı.

Aaa olur mu? Işıl var, o Galatasaraylı. Son topu o kullansın.

Arkadaş nasıl harcıyorsunuz böyle bi kalemde anlamıyorum ki.Augustus bu takımın kalbi,yani benim kalbim,kalbimde neyse işte:ask:

ben kötü demiyorum ama üst düzey bir basketci degil bunu kabul et.:) bende seviyorum agustusu ama avrupada basarı icin daha iyi bir atıcı lazım.. agustusa herzaman güvenemezsin.

Yarın en büyük iş ona düşecek, diğer maçta çok süre almadığı için bu maçta diğer oyunculara göre daha dinç. Bol bol penetre etmesi lazım, ilk yarıda Caferağa'da oynadığı gibi bir maç bekliyorum.

Ne alakası var Ender, orada Tamika topu Işıl iyi Galatasaraylı diye mi

verdi?

Bırakın artık o pozisyonu, orada Işıl kadar Tamika ve takımı böyle bir duruma hazırlamayan Ceyhun hoca da suçludur.

Bence de son pozisyonda Ceyhun hocanın hatası var. Topu kim getirmiş önemli değil. Diyeceksinki "4-5 saniye kala topu Fowles'a indir" bu kadar.

Basit top kayıpları yaptı ama onun dışında mükemmeldi. Çok yüksek yüzdeyle oynadı. Fowles'a da 2-3 kere çok iyi indirdi iyi guard olurmuş aslında.

Hırslıyken çok tatlı oluyor. :)

Augustus'un dünkü performansı %40 falandı, çok daha iyi normalde. Sakatlığın etkileri yeni geçiyor.

Bence de son pozisyonda Ceyhun hocanın hatası var. Topu kim getirmiş önemli değil. Diyeceksinki "4-5 saniye kala topu Fowles'a indir" bu kadar.

Ukalalık olmasında,hiçte sevmem bu tür uslupları,ama duramayacağım

Son 19 sn de anormal bir durum olmazsa(bomboş atış) atışı Fowles üstünden yapın demeyen hoca benim için hoca değildir

agustus mümkünse top sürmesin o konuda cok eksigi var. ya steps yapıyor ya topu elinde kacırıyor. nezaman icerde duruyor topu ona veriyolar ozzaman cok faydalı oluyor. ah ah şöyle iyi bir oyun kurucumuz olsa işimiz cok cok kolay olurdu..

119.47FA

Hırsına hastayım.

Müthiş bir oyuncu. Fakat oyun disiplininden kopabiliyor bazen. Dün çok basit hatalar ve gereksiz zorlamalar yaptı. Yine de; :bid:

Ben augustus yerinde olsam bu takımın yerlilerini döverim.Bu kadar emek sarfet yerliler içine etsin.Utanma sıkılmaları yok

Üst Alt