#33 Seimone Augustus | MVP - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#33 Seimone Augustus | MVP

Cevap: #23 Seimone Augustus

Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi All Star etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Adidas Yetenek Yarışması'nı Beşiktaş Cola Turkalı oyuncu Esra Erden Kazandı.

Molten 3 Sayı Yarışması'nın ilk turunun ardından gerçekleştirilen "Adidas Yetenek Yarışması"na Fenerbahçe'den Begüm Dalgalar, Botaşspor'dan Carmen Guzman, Beşiktaş Cola Turka'dan Esra Erden, İstanbul Üniversitesi'nden İlknur Dumlu, Çankaya Üniversitesi'nden Nihan Anaz ve Mersin Büyükşehir Belediye'den de Pelin İncel katıldı.

Yarışmaya Fenerbahçeli oyunu Begüm Dalgalar başlarken, genç oyuncu belirlenen parkuru 56 saniyede tamamladı. İkinci sırada ise Botaşsporlu oyuncu Carmen Guzman yarıştı. Guzman de parkuru 34 saniyede tamamlamayı başardı. Beşiktaş Cola Turkalı oyuncu Esra Erden parkuru 31 saniyede geçerken, İknur Dumlu da parkuru 51 saniyede bitirdi. Nihan Anaz yarışmayı 35 saniyede bitirirken, son yarışmacı Pelin İncel ise parkuru 32 saniyede bitirdi.

Bu sonuçlarla parkuru 31 saniyede tamamlayan Beşiktaş Cola Turkalı oyuncu Esra Erden Adidas Yetenek Yarışması'nı kazanan isim oldu. Esra Erden'e ödülünü TBF Bayan Basketbolundan Sorumlu

bizde öyle oyuncular eksik nekadar yeteneklidir bilemem ama şöyle oyuncular bize bu macları kazanmamızda yardımcı olurdu. esra şencebede penetreleriyle bize yardımcı olurdu. ben tugba yerine esrayı yeglerim..

"Adidas Yetenek Yarışması"na Fenerbahçe'den Begüm Dalgalar, Botaşspor'dan Carmen Guzman, Beşiktaş Cola Turka'dan Esra Erden, İstanbul Üniversitesi'nden İlknur Dumlu, Çankaya Üniversitesi'nden Nihan Anaz ve Mersin Büyükşehir Belediye'den de Pelin İncel katıldı.

Yarışmacılara bak çay demle.

Yarışmacılara bak çay demle.

suebird hammon mı bekliyodun:) bunlar var bizim ülkemizde. valla son macın ilk yarısını izleyen bu ışıl sahada gezinmekten başka naptı der. gerci 2.yarıda cok sey yapmadı ama. ilk yarısını ışıl iyi izlesin. ilk periyodun bitimine 2 saniye kala yedigimiz sayıda nasıl bir durum icindeydi merak ediyorum. birsel rahatca turnike attı 2 saniyede.

suebird hammon mı bekliyodun:) bunlar var bizim ülkemizde. valla son macın ilk yarısını izleyen bu ışıl sahada gezinmekten başka naptı der. gerci 2.yarıda cok sey yapmadı ama. ilk yarısını ışıl iyi izlesin. ilk periyodun bitimine 2 saniye kala yedigimiz sayıda nasıl bir durum icindeydi merak ediyorum. birsel rahatca turnike attı 2 saniyede.

Birsel ne yaptı peki ilk yarıda, ikinci yarıda?

Normal atabilir, Işıl da ikinci yarıda rahatça attı bir turnike.

Birsel ne yaptı peki ilk yarıda, ikinci yarıda?

Normal atabilir, Işıl da ikinci yarıda rahatça attı bir turnike.

ışılın sadece özetini söylüyorum. ben 2saniyeden bahsediyorum. iyi bir takım 2 saniyede orta sahadan yandan atılan bir topla sayı yermi? eger ışıl gibi sahada uyuyan bi oyuncun varsa yer bukadar basit. birselde hata yapıyodur tabi onunda kötü oynadıgı maclar vardır. ama ben ışıl kadar kötü oynayan guard görmedim. arada bir parlıyor iste oda cok kısa süre.. bana macı acacak kurtarcak guard lazım..

ışılın sadece özetini söylüyorum. ben 2saniyeden bahsediyorum. iyi bir takım 2 saniyede orta sahadan yandan atılan bir topla sayı yermi? eger ışıl gibi sahada uyuyan bi oyuncun varsa yer bukadar basit. birselde hata yapıyodur tabi onunda kötü oynadıgı maclar vardır. ama ben ışıl kadar kötü oynayan guard görmedim. arada bir parlıyor iste oda cok kısa süre.. bana macı acacak kurtarcak guard lazım..

Serinin diğer maçlarında Işıl 2 defa son saniyede topu çalıp turnike bıraktı mesela. Birsel de uyumuş demek ki.

Serinin diğer maçlarında Işıl 2 defa son saniyede topu çalıp turnike bıraktı mesela. Birsel de uyumuş demek ki.

şu macta fener tv tekrar macı 50 kere verir. şu macı allahaskına sırf ışıl napıyor diye izle. göreceksinki takıma zarar veriyormuş bu hakketen diceksin. sence biz neden hep dısardan atışlar yapıyoruz. cünkü bizde oyun kurucu diye bişey yok. bak doneka hodgec 4 tane top kaybetti. onuda begenmem ama o bile gidiyo bişeyler yapmaya calısıyo. o bile ışıldan daha yararlı.

Takımı oynatamıyor ışıl.Topu bile augustus,catchings getiriyor.Ben ışılın fowlesa yaratıcı bir asist yaptığını hatırlamıyorum.En dominant uzunu kullanacak oyun kurucumuz yok.

Başka konuya gelirsek şebnem kimyacıoğlu vardı gayet iyi bir türk oyuncuydu.Ne oldu ona?

Takımı oynatamıyor ışıl.Topu bile augustus,catchings getiriyor.Ben ışılın fowlesa yaratıcı bir asist yaptığını hatırlamıyorum.En dominant uzunu kullanacak oyun kurucumuz yok.

Başka konuya gelirsek şebnem kimyacıoğlu vardı gayet iyi bir türk oyuncuydu.Ne oldu ona?

Basketbolu bıraktı, ABD'de yaşıyor.

Twitter / Seimone Augustus: Galatasaray Champions!

:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

:heart::heart::heart::heart::heart::heart:

:heart::heart::heart::heart::heart:

:heart::heart::heart::heart:

:heart::heart::heart:

:heart::heart:

:heart:

WNBA Sezonu icin Amerika'ya giden Seimone Augustus:

"Ailem Galatasaray'i özleyecegim. Sampiyon Galatasaray!"

@fowles_augustus I hope so, we will see.

bu renktas kalcakmi diye sormus,buda cevabi olmus.

Ayrica Fenerli biriyle yazisiyormus kendisi ve haddini bildirmemizi istiyor. Twitter olanlardan ricam. Haddini bildirin :D

Galatasaray fans let this fool know who's the best. @aekaranfil sucker.

@aekaranfil no one cares about fenerbahce, soooooooooooooo GALATASARAY IS THE BEST hahahahahahahahahahahahahaha!

Seviyorum Augustusu ya.

Üst Alt