#34 Lucas Torreira - Sayfa 213 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#34 Lucas Torreira

Gol bahtsızlığı da var. Yine iptal olacak diye korkmadım değil. Köhn ilk topa müdahale ediyor diye gördüm sonra. Bu ceza sahası koşularını daha fazla yapması lazım. Sırf bu koşularla Atiba kaç gol atıyordu sezonda. Torreira daha bile fazla atabilir buraları kovalasa.

proud-of-you.gif

Sonunda çok hak ettiği golünü attı hayırlı uğurlu olsun, Bunun dışında ise her zamanki gibi iyi ve istikrarlı performansını sürdürüyor maçın başında ayağına çok sert bir darbe aldı neyseki ciddi bir durum olmadı her oyuncumuz çok değerli ama Torreira takımın göz bebeği diye düşünüyorum.

Lig bitmeden gol atacağını biliuordum bu maça gelmesi de iyi oldu.çok sevindim onun adına belki kalan maçlarda 1 tane daha sıkıştırır

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuruşuna kadar hak ediyor sahada basmadığı yer yok. Olmadığı bir orta sahayı düşünemiyorum bile

Toreiranin katkısını eleştireni zaten Allah çarpar... Ancak Futbolcuların yaşı ilerledikçe genelde performansı düşer daha az katkı verir ve prime döneminden daha az kazanması gerekir. Yönetim bunu göz önünde bulundurup ilerleyen yıllarda daha az veya aynı paraya yeni sözleşme imzalatması gerekirdi.

Üst Alt