#34 Okan Kocuk - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#34 Okan Kocuk

Muslera dönene kadar Okan kalede kalır. Nasıl izliyorsunuz bilmiyorum ama el insaf yahu. Trabzon maçı harici önünde stoper eksikliği vardı. Başakşehir maçı gayet iyiydi. Takım iyi olmadıkça günah keçisini Okan ilan etmemek lazım.

Muslera'dan önce yabancı kaleci facialarımız da var. Okan çok şanssız bir döneme rastgeldi. Hemen silip atmamak lazım. Takımda sövülecek çok oyuncu var bunlardan biri kesinlikle Okan değil.

Muslera dönene kadar Okan kalede kalır. Nasıl izliyorsunuz bilmiyorum ama el insaf yahu. Trabzon maçı harici önünde stoper eksikliği vardı. Başakşehir maçı gayet iyiydi. Takım iyi olmadıkça günah keçisini Okan ilan etmemek lazım.

Muslera'dan önce yabancı kaleci facialarımız da var. Okan çok şanssız bir döneme rastgeldi. Hemen silip atmamak lazım. Takımda sövülecek çok oyuncu var bunlardan biri kesinlikle Okan değil.
Okan çöp degil

kötü kaleci fenerin kalesinde şabanla birebir aynı tarzları

kaleci dedigin ugurcan gibi misal en önce yer tutuşundan belli olur bunlar resmen saatli bomba

Kesin olan, kotu kaleci olmadigi. As kaleci olabilecek seviyedemi, henuz net degil. Muslera donene kadar bosa para harcayip yeni bir kaleci almaya degmez.

Üstüne gelen topu tuttuğunu görmedim daha, hep sektiriyor çöp... nereden buluyoruz bu çöp yedek kalecileri ya inanamıyorum.. 10 yılda bir adam gibi yedek çıkmadı... 10 yıl sonra düştü takke

2 golü de Muslera da yerdi. 2008'de Aykut Erçetin'in yüzüne gülen şans kendisine gelmedi ne yazık ki, bok gibi bir takımın içine düştü. Allah şansını açık etsin bundan sonra.

Takım kötü ondan böyle desem adam üstüne gelen topları tutmuyor dışarı atıyor bir de
Kesinlikle kaleci almak lazım

Kendisini herhalde forvet sanıyor , yoksa bir insan neden hiç elini kullanıp top tutmazki. Biri uyarsın sen kalecisin elinle top tutabilirsin desin

Üst Alt