#34 Okan Kocuk - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#34 Okan Kocuk

:puhaha::puhaha::puhaha:

Sinirden gülüyorum harbi çok kötü kaleci ya aa şaka gibi lan bir insan Muslera'dan hiçbir şey öğrenmez mi ?

Berk oynasin bari bundan kötü olmasi mümkün degil
Berk iyi kaleci zaten. 20 yaşına da geldi. Dev gibi de boyu var. Hazırlık maçlarımızda oynamışlığı da vardı. Bire bir kaldığında da hareketli olan bir kaleci, rakibi bozuyor, açıyı güzel daraltıyor. Altay'da öyle mesela kolları, gövdesi bire birde sürekli hareket halinde olduğu için çok fazla gol önlüyor karşı karşıyalarda.

Okan kötü kaleci değil bence, yetenekli ama çok toy duruyor kalede. Her an heyecandan eli ayağına dolaşacakmış gibi bir görüntüsü var.Ayrıca kaleci agresifliği, vücudunu kullanması yeterli seviyede değil bence, pozisyonları iyi sezemiyor. Bilmiyorum belki de Muslera'ya alıştığım için daha yüksek bir beklentim oluyordur bazı pozisyonlarda.
Altyapımızda çok daha yetenekli kaleciler var, boyları kısa olmasına rağmen ne topları alıyorlar. Uzun istiyorsak Berk var 2 metre falan galiba boyu. Bu çocukların üzerine düşmeliyiz, denenecek yaşlara geldiler artık.
Gitsin başka takımın iyi kalecisi olsun Berk geçsin kaleye bundan on kat iyidir

çok kötü ya

ne desem boş muslera'nın yedeği olacak kapasitede kaleci bile değil muslera'nın yedeği ismine bile yakışmıyor

Galiba oynadığı bütün resmi maçları kaybettik Eray'dan bile daha kova bu eleman, Koyun kaleye Berk Balaban'ı hiç değilse potansiyeli var. Muslera erken dönmeyecekse direkt Bravo'yu kapmalıyız seneye.

eraydan kesinlikle kotu erayin karsi karsiya toplar cikardigi cl deplasmani bile var bu kopekbaligina benzeyen herif omrunde karsi karsiya top cikarmis mi acaba? son 2 macta 3 tane bacak arasi yedi bi kere

Üst Alt