#34 Okan Kocuk - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#34 Okan Kocuk

Bir ara dört dört yiyorduk.Kim vardı kalede..muslera kötümü oluyor o zaman.Rezil bir takım vardı sahada o zamanda şimdide..
Burada anlatmak istediğim adama resmen infaz yapıyorsunuz.
Herkes tutturmuş iki üç isim başka kimseye iki laf emiyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Adam bu sene avrupanın en formda kalecilerinden biri, orası öyle de Okanın tutar yanı yok bence bilmiyorum.

İlk 2 golü yerken cezalı değildim hatalı olmadığını yazdım, son 2 golde ise fecaati. Hele 4. golde kaleden çıkması için daha ne olması gerekirdi bilmiyorum. Şu takımı çamurdan çıkaracak hali yok ama takımın direği olması gerekirken ekibin geri kalanı gibi pısırık olması gelecek adına çok umut verici değil. Kaleci dediğin yaşına, makamına bakmadan savunmacısını azarlar, hatasını azarlar, kendine kızar. Bizimki yiyip yiyip direğe yapışıyor. Nereden seçip getiriyorlar bu Polyanna gibi çocukları bilemiyorum.

Musleranin ilk lazio senesine bakmak lazim
Neydi ne oldu diye,

Courtais ath madridde hic hatali gol yemedgi halde ,real madridde bu sene en cok sovulenlerden di.

Kaleci icin sabir gerekli

JJ | MP

Kesinlikle kötü kaleci değilsin, çizgide iyisin hatta.

Fakat hiç ‘kale benim, bana güvenin’ duruşu sergilemiyorsun Okan. Lider özelliğin hiç yok. Kaleciler genelde deli dolu olur, ya da bir özelliği olur ama o da hiç yok.

Kalede biri var sadece. Savunmayı yönlendiremez, oyunu hiç okuyamaz.

Hiç güven vermiyor maalesef. Ilerde olur mu, kesinlikle olma ihtimali var. Ama kaleci olarak bir lider özelliğin olması gerekiyor.

bakınız: tafo, mondi, muslera, cordoba vs.

Karakter olarak sinir bir tip. Yeteneğine her ne kadar güvensem de bu sinikliği beni ifrit ediyor. Kaleci dediğin biraz deli olacak, mülayim adamdan büyük takım kalecisi olmaz.

Bu rezil herif kalede olursa hocayi bodruma hapsedelim

FT: hay hay

ft-bodrum-png.79422

Bu arkadaşı da kaybettik.
Mağlesef özgüven olarak ta yerlerde.
Yer tutmayı bilmiyor.
Bacak arası çok yiyor.

Kiraya verilsin yerine 2 genç kaleci oynatalım.

Gscimbom mobil

Üst Alt