#34 Okan Kocuk - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#34 Okan Kocuk

Bence Muslera döndüğünde kesin kiraya verilmeli. Sürekli oynaması lazım. Muslera döndükten sonra belli ki 3-4 yıl daha kaleyi alamayacak çünkü. Muslera'nın 2 yıla emekli olacağını düşünmüyorsunuzdur herhalde.

Muslera döndükten sonra devre arasında düzenli oynayabilecegi bir takıma kiralayabiliriz şuanda formda Sürekli oynarsada musleradan sonra da rahatlıkla kaleye koyarız Yabancı sınırı varken rahatlatır bizi

Şu an Bursadaki seviyesinde bile değil
Potansiyeli verdiğinden çok daha fazla
Ancak Muslera gelince yine kulübeye hapsolacak
Kaleci oynadıkça gelişir tecrübeyle kendini yukarıya taşır. Okan bu potansiyele sahip. Oynamaya güven kazanmaya ve vermeye de başladı. Ama Muslera gelip elinden formayı alacak bikaç maça.

Şu an Bursadaki seviyesinde bile değil
Potansiyeli verdiğinden çok daha fazla
Ancak Muslera gelince yine kulübeye hapsolacak
Kaleci oynadıkça gelişir tecrübeyle kendini yukarıya taşır. Okan bu potansiyele sahip. Oynamaya güven kazanmaya ve vermeye de başladı. Ama Muslera gelip elinden formayı alacak bikaç maça.

Bu sene 2. yarıda da çok maçta Okan oynayabilir. Muslera'nın gelip takır takır 1 devre oynayabilecek seviyeye gelebileceğini sanmıyorum.

Bu sene 2. yarıda da çok maçta Okan oynayabilir. Muslera'nın gelip takır takır 1 devre oynayabilecek seviyeye gelebileceğini sanmıyorum.
Hangisi iyiyse onun oynaması taraftarıyım umarım da öyle olur. Ama Musleranın yaptığı hatayı kabul edilebilir görüp aynı hatayı Okan yapınca yerin dibine sokarak onu kaybedeceğimizi düşünüyorum. Tıpkı Musleranın arkasında kalan ve hiçbir fayda alamadığımz diğer kaleciler gibi. Hepsi mi kötü kaleciydi? Biz hepsini Muslerayla kıyasladık, ilk hatalarında astık, güven vermedik. Bir insan hele ki bir kaleci kendisine güven duyulmayan bir ortamda başarılı olamaz. Okana böyle yapamayalım diyorum. Artık Musleranın ciddi bir alternatifini oluşturmalıyız. Yaşlandı sakatlandı performansı nasıl olacak bilemiyorum. Koşulsuz forma verme taraftarı değilim.

Üst Alt