#34 Okan Kocuk - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#34 Okan Kocuk

Kalecilik yetenekleri Fatih'ten iyi. Ancak Okan'daki en büyük sorun kalede özgüvensiz durması. Onu da muhtemelen düzenli birkaç sezon oynamadan kazanamaz. Geçen sezonu çok değerlendirmeye katmıyorum önünde stoper bile yoktu çoğu maçta. Bu sezon idare etti. Takım oyunu da nispeten oturunca kalecinin kurtarmasına gerek kalmayan maçlar oynadık.

Biraz insafli olmakta fayda var. Iki tane kaleciyle idare ederiz diye düsündük iste. Ligin Muslerasiz bile en az gol yiyen takimiyiz. Premier Lig kalecisi veya milli takim oyuncu havuzunda olan bir kaleci degil. Siradan Türk liginde yenmeyecek golleri yemesin yeter dedigimiz bir kaleci. Sürekli gömmeyin. Tarihimizde kac tane faydali yerli kaleci vardi?

Biraz insafli olmakta fayda var. Iki tane kaleciyle idare ederiz diye düsündük iste. Ligin Muslerasiz bile en az gol yiyen takimiyiz. Premier Lig kalecisi veya milli takim oyuncu havuzunda olan bir kaleci degil. Siradan Türk liginde yenmeyecek golleri yemesin yeter dedigimiz bir kaleci. Sürekli gömmeyin. Tarihimizde kac tane faydali yerli kaleci vardi?
Haydaa aykut ercetine ayip etin

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Galatasaray kalecisinin bir tane bile ekstra kurtarışı olmaz mı yav bir tane?Hadi ekstra kurtarışı geçtim zamanlama hatası var,çizgiden gerektiği zamanda çıkmama var e goldeki rezilliğide cabası neye yararsınız olum siz?

Herkes icin ayni seyi yaziyorsun
Hocasindan topcusuna
Neden yenildik abi o zaman

Skora etki eden tek adam Luyi'ydi, o hatayı yapmasa 10 kişiye rağmen bu maç sabaha kadar 0-0 biterdi. Ha hocanın tek etkisi belki maç 0-0 gidip Kerem'i almasa olabilirdi, bastıran bir Beşiktaş'a karşı eldeki tek kontra silahını kullanabilirdik ama Luyi sağolsun öyle bir ihtimali de bırakmadı. Beşiktaş zaten bizden iyi kadroydu, eksik kalıp aptal saptal gol yiyerek 70 dakikalık emeği de hiç ettik. Bugün savunmada Luyi değil Vida filan olsa büyük ihtimal kaybetmezdik bu maçı, bu yüzden hocalık ya da Luyi hariç oyunculuk bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Skora etki eden tek adam Luyi'ydi, o hatayı yapmasa 10 kişiye rağmen bu maç sabaha kadar 0-0 biterdi. Ha hocanın tek etkisi belki maç 0-0 gidip Kerem'i almasa olabilirdi, bastıran bir Beşiktaş'a karşı eldeki tek kontra silahını kullanabilirdik ama Luyi sağolsun öyle bir ihtimali de bırakmadı. Beşiktaş zaten bizden iyi kadroydu, eksik kalıp aptal saptal gol yiyerek 70 dakikalık emeği de hiç ettik. Bugün savunmada Luyi değil Vida filan olsa büyük ihtimal kaybetmezdik bu maçı, bu yüzden hocalık ya da Luyi hariç oyunculuk bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Şu ugursuz statta bir ahmaklik edip 3 defadir ikram ediyoruz 3 puani
Musleranin 46da yedigi gol
Umut nayirin kafasi
Luyi

Sikıldim artik ikinci 1 kadikoy oldu

Şu ugursuz statta bir ahmaklik edip 3 defadir ikram ediyoruz 3 puani
Musleranin 46da yedigi gol
Umut nayirin kafasi
Luyi

Sikıldim artik ikinci 1 kadikoy oldu

Oyuncu etkisi derken Diagne'nin aptallığını da atlamayalım tabii. Zaten ilerdeki adamlar yetersiz olduğu için yeterince baskı yapamıyorduk, o da saçma salak atılarak tamamen 50 metreye yıktı oyunu. Diagne oyunda kalsa bir Arda-Kerem değişikliğiyle 3 puan da alabilirdik. Geçen seneki Umut Nayirli maç tam enayilikti ama bugün basiretsizlik kol gezdi bizim için resmen. Muslera'nın 46'da yediği maçta Beşiktaş zaten bizden iyi takımdı, ona yapacak bir şey yok.

Oyuncu etkisi derken Diagne'nin aptallığını da atlamayalım tabii. Zaten ilerdeki adamlar yetersiz olduğu için yeterince baskı yapamıyorduk, o da saçma salak atılarak tamamen 50 metreye yıktı oyunu. Diagne oyunda kalsa bir Arda-Kerem değişikliğiyle 3 puan da alabilirdik. Geçen seneki Umut Nayirli maç tam enayilikti ama bugün basiretsizlik kol gezdi bizim için resmen. Muslera'nın 46'da yediği maçta Beşiktaş zaten bizden iyi takımdı, ona yapacak bir şey yok.

Montero ve ridvani hataya zorlasak pozisyon bulurduk rahatca. Ikinci yarida diagne yerine feg veya emrek in girmesini o yuzden istemistim ama bitik babeli alabildik ancak kirmizi karttan sonra.

Elde fazla secenek yok 5 degisikligin sirasi farkli olsa da isimleri ayni oluyo hep
Uzucu bir gece fazla soze gerek yok

Üst Alt