#34 Okan Kocuk - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#34 Okan Kocuk

Skora iyi ya da kötü anlamda etki etmedi, edebileceği bir durum da olmadı zaten.

Renktas 2si de kötü hiçbir ekstraları yok sadece Okan daha az hata yaptigi için iyi görünüyor.. bu akşam gollerde bir suçu yok ama Josef vurmadan yere yatarsan 7 metrelik kalede 3 metre uzagina tıngır mıngır top gider öyle bakakalirsin.. İlla direk hata yapması şart değil küçük detaylar bile nasıl bir kaleci olduğunu belli ediyor.. Yan toplar zaten başlı başına facia iyi diyeceğim tek yani top sektirmemeyi öğrendi son zamanlarda bir uzaktan sutlarda iyi ucuyor

Renktas 2si de kötü hiçbir ekstraları yok sadece Okan daha az hata yaptigi için iyi görünüyor.. bu akşam gollerde bir suçu yok ama Josef vurmadan yere yatarsan 7 metrelik kalede 3 metre uzagina tıngır mıngır top gider öyle bakakalirsin.. İlla direk hata yapması şart değil küçük detaylar bile nasıl bir kaleci olduğunu belli ediyor.. Yan toplar zaten başlı başına facia iyi diyeceğim tek yani top sektirmemeyi öğrendi son zamanlarda bir uzaktan sutlarda iyi ucuyor

Cizgiden bir turlu cikmamasina ne diyorsun abi
Larinin pozisyonunda yine bekledi
Geriye atilan paslarda bile kosmuyor herif
Ayagainda elektronik kelepce var sanki

Yan topta çıkıp ıskalamasını aptal saptal altıpasta beklemesine tercih ederim ama evet çok eksiği var daha. Yine de bugünkü mağlubiyete pek fatura çıkılacak bir durumu yoktu, Trabzon hariç 2. kalecisi maç alabilecek pek bir takım da yok zaten ligde.

Cizgiden bir turlu cikmamasina ne diyorsun abi
Larinin pozisyonunda yine bekledi
Geriye atilan paslarda bile kosmuyor herif
Ayagainda elektronik kelepce var sanki

Sorumluluk almazsan daha az hata yaparsın okanin olayı da bu.. 1 kez gaza geldi kornere çıktı elinden kaçırdı aboubakar atıyordu boş kaleye sonra akillandi çıkmadı bir daha.. çizgiye yapışıyor bu sayede top bunun çok uzağından giriyor beyefendinin de bariz hatası görünmüyor.. Savunma oyuncuları da çok yapar bunu donk mesela etliye sütlüye karışmadığı için daha az hata yapar marcao ota boka her yere girince bundan daha çok hata yapiyor

Yan topta çıkıp ıskalamasını aptal saptal altıpasta beklemesine tercih ederim ama evet çok eksiği var daha. Yine de bugünkü mağlubiyete pek fatura çıkılacak bir durumu yoktu, Trabzon hariç 2. kalecisi maç alabilecek pek bir takım da yok zaten ligde.

Peki üstad bizim gibi as kalecinin 6 ay olmayacağını bile bile okan fatihle sezona girmeye ne demeli.. bizim yedek kalecimizin maç kazandiracak bir adam olması gerekirdi Muslera'nın sakatlığı sezon ortası olmadı neticede.

Sorumluluk almazsan daha az hata yaparsın okanin olayı da bu.. 1 kez gaza geldi kornere çıktı elinden kaçırdı aboubakar atıyordu boş kaleye sonra akillandi çıkmadı bir daha.. çizgiye yapışıyor bu sayede top bunun çok uzağından giriyor beyefendinin de bariz hatası görünmüyor.. Savunma oyuncuları da çok yapar bunu donk mesela etliye sütlüye karışmadığı için daha az hata yapar marcao ota boka her yere girince bundan daha çok hata yapiyor

Ustat hazir yakalamisken sorayim luyi hakkinda ne dusuniyorsun. Basliginda soramiyorum hemen cullaniyor ustume
8m verdigimiz 27 yasindaki herifin biz yakmamasi icin her mac dua ediyoruz. Genc topcu muamelesi cekiyoruz falan filan. Sıkıldim ben. Stoper dedigin kucaginda bombayla mi gezer yav

Ustat hazir yakalamisken sorayim luyi hakkinda ne dusuniyorsun. Basliginda soramiyorum hemen cullaniyor ustume
8m verdigimiz 27 yasindaki herifin biz yakmamasi icin her mac dua ediyoruz. Genc topcu muamelesi cekiyoruz falan filan. Sıkıldim ben. Stoper dedigin kucaginda bombayla mi gezer yav

aboubakar larin bu kadar etkisizse en büyük sebebi kendisiydi ama harika oynadığı maçta golleri de o yedirdi.. ilk pozisyona lafım yok anlık hata olabilir çünkü top karşıladı ama 2. gol kronik bir luyindama hatasiydi.. marcao com daha buyum hata yaptı gol olmadı maç orada kopsa bugün gömülen marcao olurdu muhtemelen..
Bence şu dönem satmak mantıklı degil oyuncunun değeri çok düştü zaten para yok alternatif desen donk.. ben hoca olsam birkaç maç daha sans veririm ama bu hatalar devam ederse fiziksel toparlanmazsa mecbur keserim hem çok para gömdük hem de alternatifi yetersiz ...
Ben bu adamı ne zaman savunsam siciyor işin doğrusu 😆

Surekli bosa cikiyor..ceza sahasinda havalanan toplari cizgide durup seyrediyor...ekstra hicbir ozelligi yok. Takimda bos adam kayniuor zaten bu da onlardan biri.

Lungu hiç düşünmedik beleş gitmemiş miydi

Yabancıyı kaleciye harcamak istemediler heralde. Tecrübeli de olsun istediler o yüzden Fatih ebleğine kaldık. Sene başı 16 yabancı olsa onu alırlardı. Lig lig değil ki anasını satayım günden güne yabancı sayısı değişiyor. Muslera tam dönmeyecek olsa ben fırsat varken kaleci de, sağ bek de isterdim yabancıdan. Bizim antrenör mü, sistem mi bilmem ama bizden yerli kaleci yetişmeyecek o belli artık. Muslera sağlıklıyken Okan'dan da 3-5 haftalık iyi yedek kaleci olur işte, fazlası değil.

1-2 Sivas maçının özetini izledim şimdi
Golde hatası olsa da yine de bir sürü net golü önlemiş , sayesinde kazanmışız
Böyle bazı maçlarda olumlu etkisi oldu teşekkür ederiz

Üst Alt