#35 Bahar Çağlar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#35 Bahar Çağlar

Cevap: #9 Bahar Çağlar

Yeni "Yenilmez Armada" nın Işıl, Gülşah ve Melek ile birlikte temel taşlarından olacak.

ışılla 2 yıllıkmı anlaşmışız? vallaha benim ona güvenim azaldı. canl canlı abdi ipekcide izledim ölü gibi oynuyordu. insallah seneye düzelir. nilay yigitinde geri gelmesi lazım her ihtimale karsı..

Işıl,Şaziye kenardayken kendi sahada olunca tavır yaptı,bence haklı kenar yönetimi ayıp etti.

Maçın en kritik hücümunda bu kadar soğukkanlı,bu kadar doğru bir atış kullanması Bahar adına çok önemli.Çok önemli bir oyuncu.Her geçen gün üzerine koyarak devam ediyor.Helal olsun.

bu kızda potansiyel var ama. bizim hoca kıza basket atmayı unutturmuştu. bu macta hatırladı. inşallah devamı gelir baharcım.

1.20 var. 4 sayı gerideyiz ve top bizde. Hücum süresinin bitmesine 20 saniye varken böyle kritik bir hücumda zorlama şut atıyor ablamız.Tabi Dee ve Alba kim ki? Son topu mutlaka o kullanmalı.Aldığı sayısız Mvp ödüllerine,winnerlığına güvendi galiba Bahar.Ben ne yapmaya çalıştığını çözemedim şahsen.Sağında Dee,solunda Alba varken hücum süresinin bitmesine 20 saniye varken bu kadar kritik bir topu ben kullanayım hevesi tarif edilemez bir oyun zekası eksikliğinden kaynaklanıyor olsa gerek

Twitter'ini kapatmasi hayirli olur kanimca,kaybedilen her maç sonrasi sen de basketbolcu musun yaa diyen tipler kalbini kiriyor sanki bir kaç tane okuma firsati buldum.Sevdigim bir oyuncumuz üzülmesini istemem.

Sözlesmesi bitiyor galiba,gerçi bizde kimse begenmiyor ama :) ben severim Bahar'i insallah kalir.

maçın 1.periyodunun son 10 saniyesi fener hucumdan boş dönmüş ve son top bizde.bahar daha 10 saniye varken topu potaya yolladı ,top potadan döndü ve fener hızlı hucumla sayı budu ve farkı 12 yaptı.ufak bir ayrıntı ama aklımda kaldı.sadece yazayım dedim.belki burayı okursa yaptığı hatayı görmüş olur.

baharın takımda kalması lazım. onu dogru kullancak iyi bir hocayla 1 gömlek yukarı cıkar. inşallah sözleşme imzalar.

Üst Alt