#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

Hoca 3. gelişinin ilk derbisinde pat diye Çolak'ı da oynatmıştı böyle yanlış hatırlamıyorsam. Çok da iyiydi performansı.

Emre 20 yaşındaydı ve 2 senedir takimda ara ara maclara cikiyordu yani aslinda pat diye olmamıştı. 2009 yilindan beri kadroda idi emre. Yunus için diyeceklerim cok az oynadi ama sanki cok korkuyor sorumluluk almaktan

Emre 20 yaşındaydı ve 2 senedir takimda ara ara maclara cikiyordu yani aslinda pat diye olmamıştı. 2009 yilindan beri kadroda idi emre. Yunus için diyeceklerim cok az oynadi ama sanki cok korkuyor sorumluluk almaktan
Bence de A takım düzeyinde oynadığı maçlarda üzerinde bir korku var çok sorumluluk almak istemiyor gibi. Çünkü kendi yaşıtlarıyla oynarken böyle değil Yunus. Sorumlulukta alıyor korkmadan zorluyor da ...

İnşallah Yunus da Atalay da Ozan gibi zamanla takımın sürekli oynayan bir futbolcusu olabilir ...

O kadar sakat oyuncu olmasina ragmen hala oynatmiyor hoca. Performansa dayali birseymi yoksa ozel hayat felanmi acaba

Bence de A takım düzeyinde oynadığı maçlarda üzerinde bir korku var çok sorumluluk almak istemiyor gibi. Çünkü kendi yaşıtlarıyla oynarken böyle değil Yunus. Sorumlulukta alıyor korkmadan zorluyor da ...

İnşallah Yunus da Atalay da Ozan gibi zamanla takımın sürekli oynayan bir futbolcusu olabilir ...

Mehmet Güven 4 4 2 dergisine verdigi röportajda soyle demisti :"bize hep abilerimiz basit oyna diye soyluyorlardi bende basit oynaya oynaya basit oyuncu oldum ama arda benim oyunum bu ben basit oynamam diyordu ki yaptigi kariyer belli" yani muhtemelen yunusa abileri basit oyna sorumluluk alma diyorlar eger oyle yaparsa hikayesi mehmetten farkli olmaz. Çünkü a takim cok beklemez. Hemen birseyler gostermen lazim.

Oynamadikca geriye gidecek zaten A kadroya ciktigi icin altyapi seviyesinde de oynamiyor topcuya her hafta mac oynatmak onemlidir hoca umarim kisa surede kendisine sans verecektir diger sans verdigi adamlardan cok daha kotu oynamasi mumkun degil herkes sifira yakin katki veriyor zaten

bir kac dakika oynadi ama kalitesini gösterdi müthis top tekniki var neden ilk 11 de oynamaz veya ikinci yari en azindan 30 dakika oynatilmaz?

fena degil ama 10 dkda fazla bisey gormedim ben. kayseri zaten maci birakmisdi. keske umit sinanin ne kadar lesh oynadigini gorse biraz daha erken oynatsa su cocugu. gelecek mac umarim yedekde olur sinan

Üst Alt