#36 Marcelo Saracchi - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ft'nin yerinde olsam seneye muhtemelen avrupa olmayacağı için 3'lü savunma denerim. Marcao ona uygun, Luyindama'da yapar, Emin'i de ona uydurursak tamamdır.

Omar geliyormuş. Söylenene göre tempolu ama teknik olarak yetersiz deniyor. 3-5-2 veya 3-4-3 sisteminde hem Saracchi hem Omar götürür.

Seri bence kalmaz. Orta alanı tamamen tempolu oyunculardan kurup, ön üçlüyü kısa ve teknik isimlerden kurabiliriz. Atalanta stili bir oyun istiyorum.

ft'nin yerinde olsam seneye muhtemelen avrupa olmayacağı için 3'lü savunma denerim. Marcao ona uygun, Luyindama'da yapar, Emin'i de ona uydurursak tamamdır.

Omar geliyormuş. Söylenene göre tempolu ama teknik olarak yetersiz deniyor. 3-5-2 veya 3-4-3 sisteminde hem Saracchi hem Omar götürür.

Seri bence kalmaz. Orta alanı tamamen tempolu oyunculardan kurup, ön üçlüyü kısa ve teknik isimlerden kurabiliriz. Atalanta stili bir oyun istiyorum.
Tr liginin bugu bu tarz bir sistem
Gizliden 2 forvet
2 bindiren bek
Pirpir orta sahalar ,arasina teknik ve gole yakin bir isim le hersey mumkun

ilk geldiğinde takıma çok pozitif katkı vermişti. Babel ile durağan futbola alışan takım Ömer ve özellikle Saracchi’nin bindirmeleriyle ve bakarak açtığı ortalarıyla bir nebze silkinmişti.

Ancak ilerleyen süreçte takım iyice salınca ve Saracchi vaktinin çoğunu ofansif bindirmelerle değil, defansta geçirince foyası ortaya çıktı.

Fiziksel olarak çok güçsüz ve defansif kalitesi bayağı düşük.

Seneye çok ofansif futbol oynayacaksak çok katkı verir. 10 asisti geçebilir ve yıldızı parlar. Ama ruhsuz oynayıp çok atak yersek defansta yapacağı ciddi hatalar ile taraftarı çıldırtır.

Hazreti Isa gibi asmıştınız 21 yaşında ki çocuğu.

Ben sadece aferin diyorum.

Şunu üstüne basa basa yazıyorum: yine bizi 1 ve ya 2 maçta yakacak önümüzdeki sezon. Ama bu kaliteli bir oyuncu olduğu gerçeğini değiştirmez.

Bu kafayı değiştirmezsek bizden hiç bir şey olmaz. Alt yapıdan da futbolcu çıkmaz. Sürekli birilerini hedef haline getirmekten vazgeçelim. Futbol 1 kişilik oyun değil. Iyi oynamak 4-5 oyuncunun formuna bağlı. Hep TFF ve N. Özdemir gibi vasat heriflere saydırıyoruz, ama bizim de hiç bir farkımız yok.

çok kolay istastistik kasiyor

covid sonrasi ilk maclarda tarik camdal tarzinda oyun sergiledi ama sonra duzeldi. defansif yonu kuvvetli olmasa da linnes gibilerden daha iyi. hucum yonu de fena degil ama sanki kendisine cok guvenmiyor gibi

mevcut sartlarda 1 sezon daha kalmasi o kadar mantiksiz olmaz

bir rize maçı kötü diye adamı çöp diyip yok edenler vardı. Sosyal medyaya göre bu yüzden kulüp yönetilmez. Bugün Avrupa'nın en gözde 10 sol beki varsa bir tanesi telles'tir. Ona bu ülkede neler neler dendi. Carole çok daha iyi dendi, kurtulduk dendi. Şimdi Carole nerede, Telles nerede.

he şimdi saracchi'nin savunması kötü, şu özelliği kötü denebilir ve doğrudur da ama 22 yaşında adam. Eksikleri olmasa leipzig deli mi, sana bıraksın. Aynı leipzig 12 Milyonu da bir beke boşuna vermez.

Marcao bence kilit adam. Sol ayaklı olduğu için onun açığını en iyi kapatacak isim. O olmayınca aksayabilir. Onun dışında hem düzgün karakter, hem iyi bek.

Üst Alt