#36 Marcelo Saracchi - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yeni sezonla ilgili taraftarımızın kafasında soru işareti olan isimlerden biri bence. Ben güzel işler yapacağını umuyorum

Çok beğeniyorum. Tagliafico havası seziyorum Saracchi’de nedense. Yaşı daha çok genç.

Ajax’ta oynarsa şaşırmayacağımız bir oyuncu.

Ciğersiz. Bazen biraz ukala ama destek olmamız gerekiyor. Oda bizi, Galatasaray’ı çok seviyor belli ki.

Penaltı noktasına verdiği ortaların hastasıyız.

Adamın nesi begenilmiyor garip.Hizli,agresif,hava toplarinda her daim yiğitçe kafasını uzatıyor,temastan korkmuyor.Biraz dengesiz.İyide bu ozelligide olumlu seviyede olsa adamlar bize niye versinler?Alır 11 e koyarlar.

Boş yapmayın, böyle tempolu olup her hareketi doğru olsa sana mı kiralarlardı bu adamı?

Verdilerki defolarını sende oynayıp gidersin diye.

Hele de kağnı gibi olan takımda önemi daha da artıyor.
Bu adamın bence en büyük handikapı zeka sorunu var. Hem de öyle böyle değil. Rakibinin önünü kapatmış, top korner direğinin orada, ne orta şansı var ne çalım ama beyefendi ortada pozisyon bile yokken gidip göstere göstere rakibine öküz gibi dalıp faule sebep oluyor. Bunu defalarca yazdım. Her maç aynı terane. Pozizyonun tehlikeli olup olmadığı fark etmeksizin, her maç bunu yapıyor. Bi insanın bunu yapması için anca zeka sorunu olması lazim ve bunu da öyle oynayarak törpileyebileceğini düşünmüyorum.

Ha hücumda maşallah Ferrari gibi orasına lafım yok.

Üst Alt