#36 Marcelo Saracchi - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adamın bence en büyük handikapı zeka sorunu var. Hem de öyle böyle değil. Rakibinin önünü kapatmış, top korner direğinin orada, ne orta şansı var ne çalım ama beyefendi ortada pozisyon bile yokken gidip göstere göstere rakibine öküz gibi dalıp faule sebep oluyor. Bunu defalarca yazdım. Her maç aynı terane. Önemlı önemsiz fark etmeksizin, her maç bunu yapıyor. Bi insanın bunu yapması için anca zeka sorunu olması lazim ve bunu da öyle oynayarak törpileyebileceğini düşünmüyorum.

Ha hücumda maşallah Ferrari gibi orasına lafım yok.
Bunlar genelde alt yapı alışkanlıklarından kaynaklı oluyor ya da adam sol açık eğitimi alıyor 18de diyorlar iyi hoşsun da açık oynayacak kadar yetenekli değilsin seni bek yapalım. Öyle olunca defansif anlamda kötü alışkanlıklar ediniyorlar.

Tsdeki sağ bek de öyle mesela, çok sert faul yapıyor. Riera da öyleydi bek oynadığı dönem.

Bunlar genelde alt yapı alışkanlıklarından kaynaklı oluyor ya da adam sol açık eğitimi alıyor 18de diyorlar iyi hoşsun da açık oynayacak kadar yetenekli değilsin seni bek yapalım. Öyle olunca defansif anlamda kötü alışkanlıklar ediniyorlar.

Tsdeki sağ bek de öyle mesela, çok sert faul yapıyor. Riera da öyleydi bek oynadığı dönem.
Ona da katlanacağız artık. Uygun bi rakama bonservisinin alınması hoş olurdu doğrusu. Topu taşıma hızı acayip iyi yav. Topu defanstan alıyor bi bakmışsın rakip kalede. Dünyada bu tarz fazla bek yok. Bence bu sene en az 7-8 asist 1-2 gol yapar. Sıfıra kadar inip güzel top kesiyor rakip ceza sahasına ya da yayın oraya.

Ona da katlanacağız artık. Uygun bi rakama bonservisinin alınması hoş olurdu doğrusu. Topu taşıma hızı acayip iyi yav. Topu defanstan alıyor bi bakmışsın rakip kalede. Dünyada bu tarz fazla bek yok. Bence bu sene en az 7-8 asist 1-2 gol yapar. Sıfıra kadar inip güzel kesiyor rakip ceza sahasına ya da yayın oraya.
Yok alma işi yalan. 12 kağıt yatırdı Leipzig, belki iş yaparsa 1 sene daha kiralarlar bize.

Ha bunun gibi adam ararsan bulursun şu Bodo Glimtteki sol beke bakmak lazım mesela.

Ben bıktım arkadaş teknik- klas - iyi pas yapan ama temposuz adamlardan.. saracchiyi sırf bu nedenle bile çok seviyorum geldiğinden beri.. seri-fegh-mariano-donk- falcao-nzonzi bu tarz adam en fazla 2 tane olacak takımında biz tutup 5-6 tane aynı adamla maçlara çıktık geçen yıl.. yırtıcı olacak topçu ileri geri fişek gibi gidecek yanından biri geçince bon bon bakmayacak.. Nazar değmesin 2 bekimiz de ilk kez bu kadar dinamik adamlardan oluşuyor.. bizim ligde çok organize oynamaya gerek yok takım 90 dk diri kalsın zaten rakiplerin kalitesi belli bir şekilde gol atarsın..

Takimin geri 4lüsü gayet iyi. Sadece Luyi'de mac eksikligi var.
Dun Arda disinda fazla siritan yoktu. Zaten Arda yerine gercekten iyi calim atan, dribling yapan birisini bulursak ucar gideriz. Son olarak mac kondisyonumuz artmali. Artik o da Scott Piri'nin gorevi

Bu adamın bence en büyük handikapı zeka sorunu var. Hem de öyle böyle değil. Rakibinin önünü kapatmış, top korner direğinin orada, ne orta şansı var ne çalım ama beyefendi ortada pozisyon bile yokken gidip göstere göstere rakibine öküz gibi dalıp faule sebep oluyor. Bunu defalarca yazdım. Her maç aynı terane. Pozizyonun tehlikeli olup olmadığı fark etmeksizin, her maç bunu yapıyor. Bi insanın bunu yapması için anca zeka sorunu olması lazim ve bunu da öyle oynayarak törpileyebileceğini düşünmüyorum.

Ha hücumda maşallah Ferrari gibi orasına lafım yok.
Zeka sorunu degil. Adamin defansif anlayisi böyle iste. Daha dur gecen dene göstermedi ama bazen cok pis daliyor

biraz aklıyla oynasa yeterlidir yani yaptıkları akıl karı değildi dün akşam inşallah gelişir orda kapı gibi riera duruyor biraz feyz alsın

Üst Alt