#39 Serdar Eylik - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#39 Serdar Eylik

Cevap: #14 Serdar Eyilik

news_manset_resim_fg_GS_HazirlikMaci001.jpg

Kim tutar seni,rüzgar'ın oğlu:)

Ilk defa izledim ama hayran kaldim o ne hiz ne calimlar ne pas bu performansini surdururse bu sene adindan cok soz ettirir.Serdar,Erhan ve Emreyi izleyince gurur duydum ve cok mutlu oldum gelecek emin ellerde ozellikle Serdar bu performansinin ustune biraz daha koyarsa Ardanin yaptigi cikisin daha buyugunu yapar.

Çok hızlı ve hareketli. Tam istediğimiz futbolcu. Rijkaard,Galatasaray aracılığı ile dünyaya müthiş bir yıldız kazandırabilir. Başarılar dilerim SERDAR..

Bu maça aldanmamak lazım..

Serdar ve Emre iyi oynadı.Yetenekli oyuncularda...Yanlız bu maçı ölçü olarak almıyorum..Rakip oyuncularda iş yoktu..Daha dişli ve sert oynayan takımlarla yapacagımız maçlarda dikkatli izleyecegim..Mesela Al Ahly,Leverkusen maçı;)

İnsallah serdar aydın gibi olmaz iyi yerlere gelir..

Aydın ile aralarında dağlar kadar fark var fakat umarım Aydın gibi kaybolmazsın. O patlamanın yarısını yaptın, diğer yarısını sezon başına kadar yapacağına inanıyorum. Hadi be koçum !

önemli olan bundan sonrası serdar için. yeteneğiyle neler yapabileceğini gösterdi herkese ikinci yarıda. kişiliği oturmuş, profesyonel biriyse eğer bu maçtaki performansı ile yeni arda'mız için benim en güçlü adayımdır kendisi. umarım eline geçen bu şansı iyi kullanır. hızlı, teknik, tam rijkaard'ın seveceği tipte bir oyuncu. bakalım diğer maçlarda nasıl performans gösterecek, umarım tek maçlık değildir bu gösteri. :)

Çok yanlış yapıyoruz şimdi hemen göklere çıkarıyoruz.Sonrada bir maçta kötü oynadımıda yerin dibine batırıyoruz.Hemen çoçuğu dünya starı yaptınız.Daha önünde çok yol var inşallah kendisini geliştirir hem kendisine hem takımımıza uzun yıllar yararlı olur.

Kimmiş bu adam ya, millet hayran kalmış:) Arda satılmadan Arda ayarında birini yetiştirmemiz lazımdı. Serdar 'ı izlemedim ama yetenekli olduğu kesin, bu kadar kişi beğendiğine göre.

koçum adaşım benimmmm... artık rahat rahat formalarıma kendi adımı yazdırabilirim...

Bu çocuk olmuş arkadaş. Ben böyle bişey kesinlikle beklemiyodum gözlerim yerinden fırlıyodu nerdeyse bu elemanı izlerken. Kesinlikle A takımda görmek istiyorum bu çocuğu.

Serdar farklı olduğunun sinyallerini vermiştir.Tek maça bakarak yorum yapamam ama sadece ben değil birçok kişi ağzı açık izledi.Arda altyapıdan çıkarken hep ondan başka isimler konuşuluyordu.Arda bugün hepsini geçmiş durumda malumumuz. Serdar'dan bu çıkışı hiç beklemiyordum.Umarım enaz Arda kadar kendine güvenir ve bizim için Türkiye'den oyuncu alma dönemi resmen sona erer.

Resmi siteden özeti izledim kısa özette sağlam 2 çalımı vardı.

Umarım iyi oynamaya devam edip takımda kalır. Dünya'da az böyle topçular.

Bu adam 5,8 ve 11'indeki maçları sabırsızlıkla beklemem için yeterli bir sebep oldu benim için .. Bravo aslanım devam et böyle senin gibisi az bulunur .. Bugün sahada yapmadığın şey yoktu bence ..

Üst Alt