#39 Serdar Eylik - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#39 Serdar Eylik

Cevap: #14 Serdar Eylik

Bu adam bu sene mutlaka 25 kişilik A takım kadrosunda yer alır.Demedi demeyin.Seneye de olası bir Arda Turan satışından sonra Arda'nın yerini çok rahat doldurur.

Serdar ardanın değilde kewell ın yerini dolduracak tarzda bir adam.Paftan yeni gelmesine rağmen ayağına top çok yakışıyor.Ardadan hızlı ve gördüğüm kadarıyla ortaları daha iyi.Ardanın yerini alıcak adam emre çolak olmalı.Daha bir ortasaha oyuncusu olduğu için...

''Güneş tepedeyken herkes görür önemli olan erken kalkıp doğuşunu izleyebilmektir.''

Arsene Wenger 'in bir sözü diye hatırlıyorum. Bu çocuğun yükselişine umarım hepberaber şahit oluruz.

Serdar,Rijkaard faktörünü çok iyi değerlendirmeli. Eğer değerlendirirse muthiş bir yıldız kazanırız..

serdar'ın dünkü performansı beni keita transferinden daha çok heycanlandırıyor. umarım önce 25 kişilik kadroya sonra da zamanla ilk 11'e girer. :)

Ya dün yaptıklarının tadı damağımızda kaldı. Yok mudur dünkü hareketlerinden oluşan bir video falan? Maç özetlerinde bile yok çocuğun hareketleri.

Serdari bir yildir izliyorum. yani yorum bu maclik degil. Türkiyedeki en teknik futbolcu Arda ile birlikte. arti olarak cok kivrak ve seri bir oyuncu. biz cogu oyuncuya teknik diyoruz ama bakiyorsun adam 6-7 tane pas hatasi yapiyor macta en basitinden. nasil teknik oyuncu olur bu?? Bir kere cogu türk oyuncuda klas yok. iyi niyetliler ama klas olmayinca sacmalik cikiyor ortaya iste. Türkiye de bir Arda var, bir Semih var bir de Gökhan Gönül diyelim. Arkadan iste bir Sercan Yildirim simdi de Serdar geliyor klas oyuncu kategorisine giren. Ispanya milli takimina bakin. adamlarin her oyuncusu tepeden tirnaga klas. insallah o noktaya geliriz bizde.

Ne Gonul ne Semih klas oyuncu kategorisine girmez. Serdar'in stili suan Malatyaspor'da oynayan Celil'e benziyo.

sezon hazırlık macında amator takıma karsi bir macda kral ilan etmek cok yanlış umarım kendini geliştirir ama şimdiden super demek cok yanlış ayrıca arkadaslar ALMAN 3 LİG TAKIMINA KARSİ GELECEGİN YILDIZI DEDİGİMİZ OYUNCULAR KAZANAMIYOR???

HATIRLAYIN fatih terim doneminde zor takımlarla mac edip hepsinbi kazanırdık gecen sene kotu takımlarla hep berabere kaldık yenildik busenede oyle olacak sanırım iç acici bir tablo degil şıu anki tablo baksanıza kadroya yinede Atakımda oyuncularda var biz bu takımı mahfetmemiz gerekirken berabere kalıyoruz gelecegin yıldızı olur bunlar diyoruz bende oyle goruntu suan ortada yok maalesef.

serdar'ın hazırlık maçını izleyemedim. fakat sezon içindeki herhangi iyi bir performansıyla oynamış olmaşı ki kendinden söz ettirdi. bir maçına bakarak yorum yapanlar, fazla yanılmış sayılmaz.

3 lig takımı diye olayı abartmayın..Serdar yetenekli bir oyuncu m.güven 3 lig takımına karşıda aynı oynadı süper lig takımınada..

yetenekli olduğu çok açık olduğunu düsünüyorum bileklerine çok hakim bence çok iyi olabilir ve çok şanslı çünkü rijkaard gibi kendini ispat etmis ve genclere değer weren bir hoca

Fm 2009'da altyapıdan a takıma çıkarıp oynatmıştım. Gerçektede potansiyeli var. Çalımları, first touch dediğimiz top daha ayağına gelmeden rakibe çalımı atması vs mükemmel özellikler. Kleve'nin sağbeki kaç kere aynı çalımı yedi. Potansiyel olarak Arda'nın alternatifidir. Bana göre Mehmet Güven gibi ne oynadığı belirsiz futbolcu musvetteleri yerine Serdar Eylik'i izlemeyi tercih ederim. Rijkaard bu adamın üstünde durucaktır. Çünkü adam basbas bağırıyor bende sağlam kumaş var diye.

sezon hazırlık macında amator takıma karsi bir macda kral ilan etmek cok yanlış umarım kendini geliştirir ama şimdiden super demek cok yanlış ayrıca arkadaslar ALMAN 3 LİG TAKIMINA KARSİ GELECEGİN YILDIZI DEDİGİMİZ OYUNCULAR KAZANAMIYOR???

HATIRLAYIN fatih terim doneminde zor takımlarla mac edip hepsinbi kazanırdık gecen sene kotu takımlarla hep berabere kaldık yenildik busenede oyle olacak sanırım iç acici bir tablo degil şıu anki tablo baksanıza kadroya yinede Atakımda oyuncularda var biz bu takımı mahfetmemiz gerekirken berabere kalıyoruz gelecegin yıldızı olur bunlar diyoruz bende oyle goruntu suan ortada yok maalesef.

Sen kuşsun sanırım bu kadar kötümserlik neden? Altı üstü dandik bi hazırlık maçı.

Al Ahly ve Leverkusen maçlarında oynarsa, dört gözle izleyeceğim...Daha doğru yorumları daha büyük maçlarda yapacağımdan değil, devamlılığı olup olmadığını görmek için.Kendine güvenen adam o maçlarda dener bu sorumluluk alma işlerini.Başarısız olması önemli değil, önemli olan bunları rakip takım ayırmaksızın yapıp yapamayacağıdır.Bu açıdan diğer maçları bekliyorum.

Ancak önümüzde ki maçlar itibari ile artık UEFA için kadro şekillendirileceği için fazla vakit bulamayacağını düşünüp, üzülüyorum...

Fm 2009'da altyapıdan a takıma çıkarıp oynatmıştım. Gerçektede potansiyeli var. Çalımları, first touch dediğimiz top daha ayağına gelmeden rakibe çalımı atması vs mükemmel özellikler. Kleve'nin sağbeki kaç kere aynı çalımı yedi. Potansiyel olarak Arda'nın alternatifidir. Bana göre Mehmet Güven gibi ne oynadığı belirsiz futbolcu musvetteleri yerine Serdar Eylik'i izlemeyi tercih ederim. Rijkaard bu adamın üstünde durucaktır. Çünkü adam basbas bağırıyor bende sağlam kumaş var diye.

Eger editore bakmis olsaydin top surme (dribbling), teknik, guc, hiz, hizlanma, konsantrasyon, karar verme, ve flair (ozel yetenek midir nedir diye ceviriliyorlar turkce de aslinda beklenmedik haraketleri yapma istegi ve becerisi) girilmis olan ozellilerini oldugunu anlardin. Yani diger tum ozellikleri 0 rastgele oyundan oyuna degisiyor... Tabi CA'in cok dusuk olmasi ve sol ayaginin da yuksek bir deger almasindan genelde oyunda ozellikleri oldugundan 1-2 puan dusuk cikabiliyor.

First touch top ayagina gelmeden rakibe calim atmasi falan degil topla ilk temasinin ne kadar iyi oldugudur...

Mehmet Guven'i ise bu sene daha sik stopper olarak gorebiliriz belki kendisinden bir Marquez yaratilmaya calisilabilinir...

Üst Alt