#39 Serdar Eylik - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#39 Serdar Eylik

Cevap: #39 Serdar Eylik | Kiralık | Karşıyaka'da

F.Terim'in verdiği özel çalışmayla kendini geliştirebilir.Emre Çolak'ın geldiği noktayı düşünürsek,hala ümidim var.

Emre Colak bir noktaya falan gelmedi. Zeytinburnuspor kadro kalitesi yerine Galatasaray kalitesindeki bir kadroda kendini daha iyi gösteriyor, fark bu. Yoksa meziyetleri belli bir oyuncuydu.

Serdar Eylik bir Avrupa macında mest etmisti herkesi. N'oldu sonra zerre fikrim yok. Ama Denizlideyken kupa macında bize karsı oynadıgında oldukca silikti.

Cevap: #39 Serdar Eylik | Kiralık | Karşıyaka'da

Emre Colak bir noktaya falan gelmedi. Zeytinburnuspor kadro kalitesi yerine Galatasaray kalitesindeki bir kadroda kendini daha iyi gösteriyor, fark bu. Yoksa meziyetleri belli bir oyuncuydu.

Serdar Eylik bir Avrupa macında mest etmisti herkesi. N'oldu sonra zerre fikrim yok. Ama Denizlideyken kupa macında bize karsı oynadıgında oldukca silikti.

Sezon başındaki Emre'yle,şimdiki Emre arasında çok fark var.Kendi kendine çalım atmaktan başka birşey yapamayan bir oyuncuyken,oyunun iki yönünüde iyi oynayan,kaliteli bir oyuncu oldu.Daha doğrusu yavaş yavaş bu yola giriyor.

Serdar'ı bizden gittikten sonra bende izlemedim.Ama bildiğim birşey var.Bankasya'ya yolladığımız oyuncular bekleneni veremedi.Bankasya altyapıdan çıkan oyuncuları deneyim kazansın diye gönderilecek uygun bir lig değil bence.

Cevap: #39 Serdar Eylik

Ne olursa olsun önce kendin isteyeceksin , inanacaksın. İnanmak başarmanın yarısıdır. Gözümüzün önünde Semih gerçeği varken Aydın ve Serdar gibi futbolcular affedilemez. Mükemmel yetenek sıfır beyin. Semih gencecik yaşında beyin travması geçirdi , çapraz bağları koptu yıllarca futboldan uzak kaldı , gönderilmek istendi gitmedi. Peki ne yaptı ; İNANDI ve BAŞARDI

Artık umudum yok Serdar'dan.

F.Terim sayesinde Emre'yi bir üst kademede gördük,Aydın'ı da kazanmak üzereyiz.O yüzden Serdar'a F.Terim'le çalışma şansı verilmeli.

Giresun 2-1 Karşıyaka

Giresun'un ilk golünü Serdar atmış.Karşıyaka'nın golünüde diğer kiralık oyuncumuz Erhan Şentürk atmış. :)

güzel gol attı hakketen serdar. bu arada eren tozlu kaliteli bir topcuya benziyor. forvet arkası oynuyor galiba.

Cok sisirildi bu Serdar. Bir kac kez izledim, ne kadar da abartmayi seviyoruz. Abartildigi kadar iyi degil. Zaten Serdar isi de gecti artik, transfer doneminde satilir bence veya takas edilir.

bizde veyahut degil mental anlamda olgunluk seviyesine geldigi taktirde önemli bir oyuncu olucak

Üst Alt