#39 Serdar Eylik - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#39 Serdar Eylik

Cevap: #39 Serdar Eylik

Tek isteğim harcanmasın şu yetenek.Arda'dan da Emre'den de daha yetenekli ancak çalıştığı teknik direktörlerden hiçbiri imparator kadar cesur değildi ki ne yazık ki parladığı dönemde kanat olarak rakipleri Arda ve Dos Santos'tu.Seneye umarım Fatih Terim üzerine düşer eğer ki düşerse çok net yılın transferi olur.

giresunlu olduğum için bir çok maçını izleme şansı buldum bu yıl şunu söylemeliyim ki tam hocalık oyuncu net bir açık değil içe doğru dönüyor sürekli arda'nın sağ kanat hali'nin fizik olarak güçsüzü gibi serdar, ama değişik goller ve asistler yaptı bu yıl giresun'da erenle birlikte en çok göze çarpan oyuncuydu kampta tekrar gözden geçirmek lazım serdar'da şansı hakediyor.

Yazık.Çok iyi adam.Takımda şu an sadece sağ açık olarak Hamit var.Bir de cezalı Engin.Arda'dan Emre'den daha çok beğeniyorum bu adamı.

bu çocuğun içinde istek yoktu ,mertan kurt gibi.. o yüzden fatih hoca mertanı bırakmaz kimseye.

ayak ici ortalari guzeldi kavisli , onun haricinde hicbir numarasi yoktu bana gore

canli da izledim kac kere ,resmen mac icinde kayboluyor

Cevap: #39 Serdar Eylik | Kayseri Erciyesspor'da Kiralık

Furkan Özçal, Ceyhun Gülselam ve Yiğit Gökoğlan'dan daha yeteneklidir amma velakin bu yetenek Tobol maçında sakatlanmış ve müthiş çıkışı duraksamıştır.

Cevap: #39 Serdar Eylik | Kayseri Erciyesspor'da Kiralık

Kiralandığı Bank Asya takımlarında başarılıydı.Ayrıca Türkiye'de oyuncuların gelişim yaşları yüksek.Sanki yeterince şans vermişsinde gelişimini sorguluyorsun.

Üst Alt