3'lüye Devam - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Motivasyonu bile olmayan, aylardır futbolcularına ödeme yapamayan; galibiyete hasret Kayserispor'a tuttu diye diğer takımlara tutacağını hiç zannetmiyorum. İlk ciddi rakip elek edecek diye korkuyorum. 5-1'lik başakşehir maçında Adebayor pota koydu resmen.

Motivasyonu bile olmayan, aylardır futbolcularına ödeme yapamayan; galibiyete hasret Kayserispor'a tuttu diye diğer takımlara tutacağını hiç zannetmiyorum. İlk ciddi rakip elek edecek diye korkuyorum. 5-1'lik başakşehir maçında Adebayor pota koydu resmen.
Bahsettiğin Başakşehir maçında 4-4-2 oynadık yalnız. Başka bir dayanak bul kötülemek için.

Önerin nedir sanki çok şansımız varmış gibi yazıp duruyorsun.

Biz deplasmanda karabük hariç kimi rahat yendik son 2 3 yılda onu da söyler misin , rakip berbatmış öyle olsa ne yazar.

Böyle ezbere konuşmayın arkadaş ya. Neye dayanarak tutmayacağını iddia ediyorsun mesela teknik taktik açıdan ? Başakşehir maçında 4 lü oynamışız ve Lato-Tolga üstüne Gomis-Eren ikilisiyle oynamışız. Kayseri maçındaki oyunla ve kadro yapısıyla zerre alakası yok. Göz var izan var.

Önerin nedir sanki çok şansımız varmış gibi yazıp duruyorsun.

Biz deplasmanda karabük hariç kimi rahat yendik son 2 3 yılda onu da söyler misin , rakip berbatmış öyle olsa ne yazar.

Karabükspor karşısına kalecisiz çıksak en fazla 2 gol yer, 7-2 bitirirdik maçı. O zaman da ya kaleciye gerek yok diğer maçlara kalecisiz çıkalım der miydik?

Karabükspor, Kayseri bunlar batmış iflas etmiş rakipler. Bunlara karşı tutan taktiğin diğer maçlarda uygulanması hoşuma gitmiyor. Neyle çıksak kazanacaktık gibi geliyor çünkü.

Ben klasik 4-2-3-1 devam edelim diyorum.

Linnes Ozan Serdar Ömer(Japon eğer iyileşirse)
Selçuk Fernando
Feghouili Belhanda Onyekuru
Eren

Karabükspor karşısına kalecisiz çıksak en fazla 2 gol yer, 7-2 bitirirdik maçı. O zaman da ya kaleciye gerek yok diğer maçlara kalecisiz çıkalım der miydik?

Karabükspor, Kayseri bunlar batmış iflas etmiş rakipler. Bunlara karşı tutan taktiğin diğer maçlarda uygulanması hoşuma gitmiyor.

Ben klasik 4-2-3-1 devam edelim diyorum.

Linnes Ozan Serdar Ömer(Japon eğer iyileşirse)
Selçuk Fernando
Feghouili Belhanda Onyekuru
Eren

Akhisar rezil takım ama bizi dağıttı.
Ts gelen giden çakıyor bize 4 attı.

bu sistemler oynadı o maçlarda yani yemiyor Fernando koskoca orta sahayı tek kaldıramıyor ki Kayseri maçında sakattı tek sağlam orta saha selçuktu.

Bu 4 2 3 1 deoynayınca kontra yemeye çok müsait oluyoruz üstelik kaç maçta sadece Ozan ve Serdar'la yakalandık sayamadım bile aynı şeyleri deneyip deneyip farklı sonuç bekliyoruz.

Arkadaş amma 4-2-3-1 sevdalisi var hala. Bu sistemde oynayamiyoruz bunu anlamak cokmu zor anlamiyorum. Bu sene en iyi oyunumuzu 3lü sistemde oynadik ayrıca rakipte hiç kötü bir takim degildi. Dörtlü defansla daha kötü olan Akhisara ezildin. Erzuruma baskı kuramadın.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt