#4 Ali Turan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#4 Ali Turan

Cevap: # Ali Turan

arkadaşlar ali turanın maçını izleyen arkadaşlar yorum yazssınlar nasıl bir oyuncu hızlımı agresifmi

iyi transfer gokhan zandan hayir gelmez seneye serveti iyi bir paraya satarız alituran yaninada iyi bir yabancı koyarsak tandemdeki sıkıntıyı cozeriz.

Ali Turan kötü futbolcu değil,ama Mustafa Sarp'ın defans versiyonu yine de Emre Güngör'ün sakatlık halini,Zan'ın sakatlık halini,Servet'in gitme ihtimalini düşünürsek sanki elimizde hint kumaşları mı var da Ali Turan'a dudak büküyoruz derler,ama Ali bizi Avrupa'da kademe atlatacak oyuncu değil,Tsl'de biraz daha sert,azıcık daha çirkef yapacak oyuncudur.

en doğru bulduğum yorum...yönetime kalsa geçen sezon paketlenmişti kayseri den de,tolunayın ısrarıyla kaldı...bir de hala eren diyenler var,siz yönetici olsanız eldekiler sakat diye gidip çapraz bağ sakatlığı geçirmiş ve muhtemelen de sezonu kapatmış oyuncuyu mu alırdınız,seçim yılında?!eren mükemmel bir defans oyuncusu olma yolunda çarpıcı bir performans göstermekte idi ve eren derdiyok la birlikte yaz transferinde en çok istediğim oyuncu idi ama acil ihtiyaç varken alınmaz bu durumda!

habertürk te bugün alparslan ve aydın ı sercan a karşılık vereceğimiz yazıyordu. ali turan a para yada oyuncu vereceğimizi sanmıyorum .

Trt 3 de konuştu gözlüklü bir muhabir(adını hatırlamıyorum). Ama net birşey yok dedi :)

Yok ya almayız Ali'yi.

ali turan mükemmel bir stoper

helal olsun haldun abimiz yapti yine yapicani

hemde belese :D

bu adama kayseri en az 10milyon isterdi

suanda servet den sonra türkiyenin en iyi stoperi ali turan bi kac macini izledim cok hareketli tam servetin yanina göre bir adam

ve ilk yarinin en iyi stoperi secildi

:f50: :f50: :f50: :f50:

bu habere cok sevindim isallah dogrudur ali turan begendigim bi oyuncu hem stoper hem sag bek oynayabiliyor bide bonservizsiz haldun abi isini biliyor

bu aksam lig radyo dinlerken B.Tulunun da oldugu bir programda ismini şimdi hatırlayamadıgım bir muhabirimiz Ali Turanla sezon sonu icin sözleşmeyi imzalandı dedi çok kesin ve net konuştu.

kayseri turkiye de en az gol yiyen takimin bel kemigi!neden bu kadar istenmez hayret!zaten turkiye de oynar!biz avrupa da o bizim istedigimiz defans oyuncusu demiyoruzki!bence muthis bir alternatif olur!ama bu sene yabanci sart juan bir seye yaramaz cunku avr lig inde oyanayamaz!

Üst Alt