#4 Ali Turan - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#4 Ali Turan

Cevap: # Ali Turan

Beğendiğim bir oyuncu. Pas yapan topu oyuna iyi sokan türde bir adam değil ama savaşçı bir oyuncu, iyi bir kesici. Zan ve Güngör`den iyidir. Keşke devre arasında gelse.

Müzmin sakat Zan ve Güngör,yaşlanmış Emre Aşık'ı sezon sonu göndereceğimizi varsayarsak olumlu bir transfer.Ancak bizim sisteme ne kadar uyum sağlar bilemiyorum.

Bu adama kötü diyenler ya bu adami adam gibi izlememis, veya her zaman ki gibi futboldan anlamiyorlar. Bir kere bu adam kazma olsa teknik olmasa, Tolunay hoca niye kac mactir sag bek de oynatiyor. Hizli olmayan bir adam bek oynar mi?? akil var mantik var. bu adami gecen seneden beri öneriyorum. Fatih Terim nasil görmez diyorum. Türkiye de hizli forvetleri yakalayip, ekarte edebilen tek stoper neredeyse yerli olarak. bikmadiniz mi tek hamleli stoperlerden??? alirsak yönetim yine isabetli transferlerinden birini gerceklestirmis olacak. Yanina iyi bir yabanci aldikmi savuma beton olur beton. aha buraya yaziyorum.

Bu adama kötü diyenler ya bu adami adam gibi izlememis, veya her zaman ki gibi futboldan anlamiyorlar. Bir kere bu adam kazma olsa teknik olmasa, Tolunay hoca niye kac mactir sag bek de oynatiyor. Hizli olmayan bir adam bek oynar mi?? akil var mantik var. bu adami gecen seneden beri öneriyorum. Fatih Terim nasil görmez diyorum. Türkiye de hizli forvetleri yakalayip, ekarte edebilen tek stoper neredeyse yerli olarak. bikmadiniz mi tek hamleli stoperlerden??? alirsak yönetim yine isabetli transferlerinden birini gerceklestirmis olacak. Yanina iyi bir yabanci aldikmi savuma beton olur beton. aha buraya yaziyorum.

İnşallah..

Protesto !

Değerli Üyelerimiz ;

Basından ve ultrAslan'dan takip ettiğimiz üzere Hürriyet gazetesinde dönen işler hepimizi fazlasıyla üzmüş ve kızdırmıştır.

Bizde ultrAslan'ın yapmış olduğu protestoya katılıyoruz.

Bugün'den itibaren www.GSCimbom.com forumlarında Hürriyet kaynaklı haberlerin yayınlanması yasaklanmıştır.Bu yaptığımız tamamiyle sansürdür.

Sizlerinde duyarlılıkla bizlere katılacağınızı umuyor , saygılarımı sunuyorum.

Alaaddin Arslan

Genel Koordinatör

.

bu adama kötü diyenler aksam aksam haplarini almamis demektir

top teknigi falan filan, birakin bu isleri belese transfer yapiyoruz daha da begenmemezlik yapiyorsunuz,

bu adama kötü diyenler aksam aksam haplarini almamis demektir

top teknigi falan filan, birakin bu isleri belese transfer yapiyoruz daha da begenmemezlik yapiyorsunuz,

Bu nasıl bir zihniyettir arkadasım , he bedavayada atlamak bugün gelicek ali turan en az iyimser davranıorm 300.000 euro alıcaktır . Az para mı bugün dünyada kac kisi 300.000 euro görebiliyor . 300.000 euro ali turana vercegime GS adına yoksullara , cocuklara , hastalara yardım ederim . Emin ol ali turan'dan gelicek hayır Allah'dan cok daha fazlasıyla gelir . Bugün bu klübün harcıcagı bir kurusta bile haftasonu maca gidebilmek icin hafta ici öglenleri yemek yemeyip harclıgından para biriktiren ögrencinin bile hakkı var . Bu isler o kadar basit degil renktas , emin ol hayatta o kadar kolay degil :mad:

fft1mm822701.jpg

Ali Turan geliyor

Cim Bom'un bir süredir listesinde bulunan tecrübeli stoper, ya devre arasında takas yoluyla ya da sezon sonunda bedavaya transfer edilecek.

Galatasaray’ın Ali Turan temaslarında çember daralıyor... 26 yaşındaki savunma oyuncusunu devre arasında renklerine bağlamak isteyen Sarı-Kırmızılı yönetim, kontratının sezon sonunda bitecek olmasını koz olarak kullanacak. Ali Turan’ın da Galatasaray’da oynamaya sıcak bakması nedeniyle girişimlerine hız veren yönetim, ara transferde işi takas yoluyla bitirmeye çalışacak. Kulübü Kayserispor’un olumsuz yönde diretmesi halinde ise tıpkı Mustafa Sarp’ın Bursaspor’dan bedavaya alındığı gibi, Ali Turan da gelecek sezon bonservis bedeli ödenmeden renklere bağlanacak. Stoperde başarıyla görev yapan deneyimli oyuncu, son haftalarda savunmanın sağında da başarılı bir grafik çiziyordu.

Ali Turan geliyor - www.fanatik.com.tr

96791_1_091225202913.jpg

GALATASARAY İMZAYI ATTIRDI!..

Sakatlıklar nedeniyle defansında sorunlar yaşayan Galatasaray'ın, Kayserispor'un stoperi Ali Turan ile sezon sonu için anlaştığı öğrenildi!..

Gelecek sezonun kadrosunu oluşturmak için şimdiden kolları sıvayan Galatasaray Yönetimi, 2 gün önce gerçekleştirdiği gizli bir operasyonla transferde ilk imzayı Kayserisporlu Ali Turan'a attırdı!..

31 Mayıs 2010 tarihinde takımıyla sözleşmesi sona erecek olan Ali Turan'ın, 2 gün önce sarı kırmızılı yöneticilerler bir araya geldiği ve gelecek sezon için kendisini sarı kırmızılı kulübe bağlayan anlaşmayı imzaladığı belirtildi.

MARATON.COM.TR ÖZEL

GALATASARAY İMZAYI ATTIRDI!.. | Maraton.com.tr

Bence gayet mantıklı bir transfer olur olursa. Sonuçta bonservis ödemeyeceğiz. Ali Turan hırslı futbolcudur ama bu sene için takviye şart.

Üst Alt