#4 Ali Turan - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#4 Ali Turan

Cevap: #4 Ali Turan

Golde çok büyük hatası var. O pozisyonda, Holosko'nun sağına doğru hamle yapsa pozisyon tehlikeli olmadan bitecekti.

Olm adam o kadar ağır ki,holosko ya paralel şekilde koşsa yine açısını kapatamıyo düşün:eek:,holosko kaç kere sinek gibi vızır vızır geçti yanından,beklerimiz ali turan-hakan balta mükemmel gerçekten,ideal bek oyuncusu atletik,belli bi sürate sahip ve ciğersiz olmalı,bizimkiler bunun TAM OLARAK tersi.

Yani illa ki indirecek misin holoskoyu kafana mı koydun,50 metre top sürdü adam, ceza sahasına girmeden indirseydin bre.

Olm adam o kadar ağır ki,holosko ya paralel şekilde koşsa yine açısını kapatamıyo düşün:eek:,holosko kaç kere sinek gibi vızır vızır geçti yanından,beklerimiz ali turan-hakan balta mükemmel gerçekten,ideal bek oyuncusu atletik,belli bi sürate sahip ve ciğersiz olmalı,bizimkiler bunun TAM OLARAK tersi.

Orada, Holosko'nun sağına doğru zorlama yapsa, Neill orda işi bitirirdi.

Sağ kanada beni koysunlar Ali Turan' dan daha iyi oynamazsam, adam değilim.

Sitemkar bir GS Taraftarı.

adam az önce tvde söyledi.

yaptığı aptalca penaltı ile maçı kaybettiren şahıs!! madem indirecen holoskoyu 40 metre beraber koşmadan başta indir ki penaltı olmasın. nerde o kafa bunu düşünecek!!

Bu nasil bir kazmaliktir arkadas :D Ben böyle bir giris hayatimda görmedim ya :D Güya profesyonel bu adamlar. Evet yeri degil ama böyle amatörce giren bir adamin mevkisini bile tartismam. Baros bile orda öyle dalmamasi gerektigini bilirdi.

Çok klasik olacak ama "Are you player?"

Bu adama 1. amatör bile fazla, ciddi söylüyorum. Gitsin İstanbul'un mahalle takımlarında falan oynasın. Futbolu sadece spor amaçlı yapsın.

Holosko'nun arkasında koşarken belli daha adama dalıp penaltı yaptıracağı... Pozisyonda tepki bile veremedim çünkü olacak şey belliydi. O nasıl bir topa giriş arkadaş. Galatasaray formasıyla çıktığın son maç olmuştur umarım, bu kadar bittin gözümde...

Daha adamın adını kadro da görür görmez o gün başımıza ne felaketler açacağını bariz tahmin ediyorum. Bkz:manisa ve bjk maçları.

Acilen gönderilmesi lazım.Ama suç seni o kadroya alanda ali turan sen de değil.

Adamın suçu yok. Suç onu alanda...

Suç onu vasat bile olamadığı stoperde oynatmak yerine sağ bek oynatanda...

Stoper olarak bile ne kadar Galatasaray topçusu olur tartışırız iyi bir yedek deriz belki...

Ama bizim gördüğümüzü göremeyen... Yönetim. T.D yardımcı antrenör vs vs kim derseniz hepsinden var.

Bekle bizi Bank Asya hagi ile uça uça geliyoruz.

Üst Alt