#4 Ali Turan - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#4 Ali Turan

Cevap: #4 Ali Turan

Geçen sene bjk maçında atılmamış mıydı bu ali yoksa daha önceki sene miydi geçen seneydi herhalde.Hatta cezasını bittikten sonra saçma sapan penaltı yapmıştı

hala umudu olan var mı ali den?...ne emre güngör ne de servet e tercih edilecek tek bir özelliği yok.zannedildiği gibi hamleli bir oyuncu da değil.her ikili mücadelede ağır kaldığı için eliyle koluyla faul yapıyor...2 penaltı yapar,büyük takım kariyeri biter...kayseri den bilirim kendisini,o yüzden başından beri karşıydım transferine.beni asıl üzen,böyle oyuncuları keşfeden(!) kişilerin hala yetki sahibi olması.

02.10.2010 da böyle demişim...Yani Kayserideki performansı da büyük takıma transfer olmasını gerektirmiyordu asla.Kapalı oynayan bir takımdaki kapasitesi düşük futbolcunun gayretli mücadelesi...

Cevap: Ali Turan'a Ağır Ceza

@Sevgili Ali Turan,

İyi bir Galatasaray 'lısın ve Galatasaray 'da başarılı olacaksın. Bundan şüphem yok. Bu Galatasaray 'lı duruşunu da gönülden alkışlıyorum.

4 aylık sürede Allah sana sabır ve gelen baskılarla başa çıkabilme gücü versin.

Keşke Kayseri yönetimi bu derece paragöz olmasaydı ve senin üzerinden para kazanabilmiş olsaydı. Ama maalesef olmadı. Kendilerinin G.Birliği 'nden Troisi 'ye yaptığı şeyi görmezden gelip, bize laf atmaları, gözlerini para hırsının ne kadar bürüdüğü ile açıklanabilir. Bu yüzden kelamlarını fazlaca kaale almaya da gerek yok.

Özetle: Parçalıda seni görmemiz için 4 ay kaldı. :)

:eek:

Adam bize gelebilmek için 5 ay futbol oynamamayı göze aldı, biz 3 maçta istenmeyen adam ilan ettik, hem bir kez bile kendi mevkisinde oynamamışken.

Devre arası kiralanmalı, performansına göre gelecek sene ya takımda kalmalı ya da takasta kullanılmalı. Stoper oynarsa değerinin artacağına ve kendine güveninin geleceğine eminim.

Devre arası kiralanmalı, performansına göre gelecek sene ya takımda kalmalı ya da takasta kullanılmalı. Stoper oynarsa değerinin artacağına ve kendine güveninin geleceğine eminim.

Ya bırak Allahını seversen adam kaç maçta ağzımıza etti ne kiralığı.bir an önce postalanması lazım ama bu yönetim onu da beceremez.

Ali turanin fantastic top surusu vay bee :D

[video=youtube;kUKj206rVUM]https://www.youtube.com/watch?v=kUKj206rVUM[/video]

Üst Alt