4 Büyük Takımla Görüşmeler Sürüyor


n66252616113008087826.jpg


Son transfer dönemlerinde dört büyük takımın listesinde yer alan, önceki gün Ankaragücü’yle sözleşmesini feshettikten sonra, 4 büyük takımda somut teklif alan başarılı orta saha oyuncusu Özgür Çek, kendisi adına 2-3 gün içerisinde her şeyin netleşeceğini ve kararını profesyonelce vereceğini söyledi.

4 BÜYÜK TAKIMLA GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan genç futbolcu, “Sözleşmemi feshettikten sonra beni tabii ki arayanlar oldu. 4 büyük takımla görüşmeler devam ediyor. Ancak şu anda ne olacağını bilmiyorum. Bugün görüşmeler daha da yoğunlaşacak. Önümüzdeki 2-3 gün içerisinde her şey netleşir. Oynayabileceğim bir yere gitmek istiyorum. Bunun için de iyi karar vermek zorundayım. Şu anda serbest bir futbolcuyum ve bir protokol ya da prensip anlaşımsa yapabilirim” dedi.FENERBAHÇE ALTYAPISINDAN YETİŞMİŞ OLMAM TERCİHİMİ ETKİLEMEZTransferine duygusal açından bakmadığını dile getiren Özgür Çek, “Olaylara duygusal olarak bakmıyorum. Kesinlikle oynayabileceğim bir yere gitmek istiyorum. Fenerbahçe altyapısından yetiştiğim için Fenerbahçe’ye gitmek gibi bir düşüncem olsaydı, Fenerbahçe’yle yaptığımız son maçta maçta 2 tane gol attırmıştım. O maça çıkmayabilirdim de; bu nedenle biz profesyonel futbolcu olduğumuz için duygusallığa yer yok. Transferim konusunda da aynı profesyonellikte düşünüyorum” diye konuştu.kaynak:Radyo Spor | News
 
Cevap: 4 Büyük Takımla Görüşmeler Sürüyorson sözleri iyiymiş .. hayırlısı .. duran topları selçuktan alır
 
Cevap: 4 Büyük Takımla Görüşmeler Sürüyorbizden başka bir yere gitmez.fenerin durumu ortada,bjk desen futbolcu çöplüğü..
 
Cevap: 4 Büyük Takımla Görüşmeler SürüyorEn uygun takım biziz.Bunu o da biliyor bence.Sol kanatta sıkıntılarımız var.Açıkçası bizde rahatlıkla forma şansı bulur.Gelsin gelsin bağrımıza basarız onuda profesyonel davranacağını düşünüyorum.Fatih Terim faktörü var beyler açıkçası alacağız gibi geliyor bana :)
 
Cevap: 4 Büyük Takımla Görüşmeler Sürüyoroynamak istiyosa bize gelmez trabzona gidebilir mesela

ligde yabancı sınırı nedeniyle trabzonda forma bulabilirama parayı veren de düdüğü çalabilirayrıca çok da önemli bi futbolcu değil gelmezse üzülmem
 
Cevap: 4 Büyük Takımla Görüşmeler SürüyorÖzgür Çek gecen sezon ki kadar ilgi mi cekmiyor ama yetenekli ve genc bir oyuncu. Insua'yı burada begenenler vardı. Gecen sezon ki kadar ilgi mi cekmiyor dediysem en az Insua kadar oynar. Artı bir avantajı ise kaleye sırtı dönük olarak oynama kabiliyeti var. En etkili oyununu rakip sahada baskı kuruldugunda oynuyor.Caglar duracagına gelsin Özgür dursun. Sol kanada boydan boya alternatif olur.:f50:
 
Samsuna giderse şaşmayın :asd:Saka saka, Özgürü alırsak bence iyi olur. Ama 2. Caner vakası olmasından korkuyorum.
 
Cevap: 4 Büyük Takımla Görüşmeler SürüyorBize gelsin ama düsününce Bursa,Kayseri gibi takımlar bir şekilde cocugun aklına girerler.İyi beceriyorlar bunu.
 
Üst Alt