4 Büyük Takımla Görüşmeler Sürüyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

4 Büyük Takımla Görüşmeler Sürüyor

Cevap: 4 Büyük Takımla Görüşmeler Sürüyor

fenerbahçeli futbolcu istemiyorum takımımda. Görmüyor musunuz şikeyi hep eski oyuncularını kullanarak yapmış fener..

Böyle konuştuğuna göre fenere gitmeye pek niyetli değil. Ben ümit milli maçlarında göz ucuyla biraz izlemiştim ama pek etkilenmemiştim performansından. Ankaragücü maçlarında da keza öyle. Ama herkes bu kadar övdüğüne göre vardır bir bildikleri, hayırlısı olsun...

@umitbozkrt ümit bozkurt

Ankaragücünde haklarını alamadıklarından, sözleşmelerini tek taraflı fesh eden futbolcular, kulüpler birliği kararıyla transfer edilmeyecek.

böyle aptal şey olur mu yahu ? anlamıyorum yemin ediyorm hala bu aptal kuruluşta neden varız onu da çözemedim .. lan anası mısın babası mısın adamların parasını vermiyorsun sonra rızkına karşıyorsun ne lan bu ? sana ne ? bird de bunu gidip nasıl kabul ediyoruz !?

Hala saçmasapan olaylar

Şu günlerde bile

Yok transfer yasağı bilmem ne

Böyle gerzekçe bir toplu karar ancak bu ülkede olurdu.Neyi amaçlıyorlar çok merak ediyorum.

büyük ihtimal o klüpler birliğini yöneten demirörenin işidir. aklını çelemediler oyuncunun ondan kesin böyle bir karar çıkardılar. kendi gazetesinden sürekli bize kolpa haber sallayan adamdan başkada bir davranış beklemezdim zaten.
@umitbozkrt ümit bozkurt

Ankaragücünde haklarını alamadıklarından, sözleşmelerini tek taraflı fesh eden futbolcular, kulüpler birliği kararıyla transfer edilmeyecek.

böyle aptal şey olur mu yahu ? anlamıyorum yemin ediyorm hala bu aptal kuruluşta neden varız onu da çözemedim .. lan anası mısın babası mısın adamların parasını vermiyorsun sonra rızkına karşıyorsun ne lan bu ? sana ne ? bird de bunu gidip nasıl kabul ediyoruz !?

Üst Alt