#4 Errick McCollum - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#4 Errick McCollum

Açıkcası saha avantajımız olsa şampiyonluk şansımız vardı yine de savaşsınlar sonuna kadar. Seneye güzel bir kadro ile korku salarız yine iki kulvarda da

Git gide Cin Ligi'ni daha da unutuyor. Avrupa basketboluna hergun daha cok alisiyor gibi goruyorum ben sahsen.
Icimden bir ses seneye Avrupa'nin en cok konusulan oyuncularindan biri olacagini soyluyor

Seneye yanına kaliteli bir oyun kurucu guard aldıkmı bu iş tamamdır.Mvp zaten braz zorlasa 20 sayılara çıkıyor.Sadece yarı saha da oyun kurucu lazım bize iyi.Oyun her zaman 1 kişi üzerinden oynanmaz.

errick mAKcollum

2016-05-03-basketbol-12.jpg

Çok dengesiz , saçma sapan top kayıpları yapıyor , karşıyaka serisinde gördük zora girince sayıda atamıyo , 1 milyon almasıda cabası eğer rotasyon için kalsın diyosak asıl 1 numaraya 2 milyon mu vericez.

1 milyon değil 700 bin alıyor.

a05ef0a38ccffc838d9fe89b3a16c305.jpg

Çok kolay geçiliyor 1 on 1 da.El de zorlanır.2 numara oynaması şart bence.İyi bir 1 numara alırsak başarı şansımız artar.Mc nin başarısıda keza.

Bence de 2 numara oynamalı zaten.Oyun kurucu şart.Zaten Ergin Hoca da 1 numara almayı düşünüyordur.Takımın en çok sayı üreten oyuncusu,Eurocup MVP'sini yollamak yanlış olur diyorum.

1 milyon değil 700 bin alıyor.

a05ef0a38ccffc838d9fe89b3a16c305.jpg

Bence de 2 numara oynamalı zaten.Oyun kurucu şart.Zaten Ergin Hoca da 1 numara almayı düşünüyordur.Takımın en çok sayı üreten oyuncusu,Eurocup MVP'sini yollamak yanlış olur diyorum.

Kesinlikle.700 bin makul bir rakam.2 numarada daha faydalı olur zaten.
Ergin hocam alır iyi bir tane oyun kurucu.Tabi bütçe önemli.10 milyon dolar bütçe şart.

Üst Alt