GSC Haber - 4 Galatasaray Başkan Adayı Ortak Canlı Yayında | 17.00 | 13 Haziran - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber 4 Galatasaray Başkan Adayı Ortak Canlı Yayında | 17.00 | 13 Haziran

Elmas
Hamamcıoğlu

bu ikili arasında geçer yarış
bana kalsa Şardan sonuncu olmalı ama Öztürk'ün önünde bitirirse şaşırmam
Son sırayı İbrahim bey alacaktır :cofused:

Bu arada Cenk Ergün konusuna nacizane bir yorum getirmek isterim.
O transferleri yaparken yerli Monchi diyordunuz şimdi ise maaşlarla takımı batırdığını iddia edip sövüyorsunuz. Burası komik.

Adam mı dedi TR'ye 3M'dan aşağıya imza atmayacak adamları alalım diye.
Herife bana bu adamları al diyip bir liste veriyorsun, adam gidip görüşüyor ve bakın bu adamın şartları bu kadar diyor. Sen de kabul edip imzayı attırıyorsun. Cenk Ergün sportif direktördü en nihayetinde. Ne başkandı ne teknik direktör.
Gomis, Belhanda, Fegh gibi adamları ucuza getiremezsin. Bu adamları istiyorsan maaş konusunu kabul etmişsin demektir. Burda Cenk Ergün'ün suçu yok.

1 yaz transfer döneminde sadece 11'e 9 tane adam aldı.
Bana yetki verin ben de o paralara o takımı kurardım diyenler vardı ya, Apo'nun rezilliklerini gördükten sonra şu yorumu yapmazsınız herhalde. Elimizden topçu almayan kalmadı. Hatta bizi isteyen adamları bile kaptırdılar. Bu çapsızlar geldiklerinden beri geçen yılın devre arası hariç 1 tane adam gibi transfer dönemi geçiremedik. Her sene bir yerler eksik kaldı.

Cenk Ergün öyle über yetenekli bir herif filan değil ama Haldun Üstünel filan gelmeyecekse gayet iyi bir isim.

şu genel kurul üye sayısını bir türlü arttıramadılar. liseci, polatçı saçmalığından kurtulup taraftarın istediği başkanın seçileceği bir ortam olurdu o vakit.

Kulüp taraftara kesinlikle açılmalı bizim yıllardır kanayan yaramız zaten bu. Ama taraftara açıp yoldan geçeni de üye yapmamaları lazım belli başlı kriterli olup liyakate önem verip seçilmeli yoksa dışarıda beleş bilet tayfa dolarsa yıllardır eleştirilen köhne lise zihniyetinden farkı olmaz hatta daha da beter olur

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yiğit Şardan eski seçimlere iki kez aday olup sonrasında geri adım atmamışmıydı ?
usb stick ‘ini elinde tutarak ; Galatasaray ‘ın geleceği hepsi bunun içinde diyordu hatta. Hiç samimi bulmuyorum kendisini.

Üst Alt