GSC Haber - 4 Galatasaray Başkan Adayı Ortak Canlı Yayında | 17.00 | 13 Haziran - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber 4 Galatasaray Başkan Adayı Ortak Canlı Yayında | 17.00 | 13 Haziran

Konusmalarina baktiginiz zaman acik konusmak gerekirse Hamamcioglu baskan gibi konusuyor,Burak Elmas ise yönetici gibi

Aralarinda böyle bir fark var

Burak Elmas Iyi hazirlandi ekibi de Iyi Ama bazen hitap cok Önemli,Hamamcioglu sanki prompter dan okuyormus gibi net konusuyor ve bir baskan icin bu cok onemli cunku gecmiste iki kelimeyi bir araya getiremeyen baskanlar geldi gecti

Cenke laf ediyoruz da bu herif o dönem yapilan tranferleri kendi bulmadı heralde ya teknik ekip isteği yada menajer önerisi.
Hayır son 3 senede menajer önerisi olmayan kaç tane oyuncu aldık ona bakmak lazım.
Belhandaya gomise sözleşme üzerinde laf atalım tamam ama gel gelelim bu yönetim de seri-lemina-nzonzi-nagatomo-babel-falcao-andone
Şu listeye yıllık maaş 20milyon Euro gömen tayfa da güya ekonomimizi düzelten tayfa.
Sonra gomisten kar ederek ayrıldın daha da ederdin herifler üç kurusa gönderdiler.
Maicon keza aynı şekilde.(transfer rezaleti 1.5 milyona araplara oyuncu satmak)
Belhandaya teklif geldi göndermedi bu yönetim.
Garry gibi başarılı bir operasyon var.
Mevcut yönetim aynı etkiyi hemen hemen aynı paraya alınabilecek onyekuruyu almadı bile.
Madrid'den oyuncu aldık bir sene sonra sattık.
Dursuna ve ekibine fıstık gibi kadroyu yalandan dağıttığı, Sneijder gibi bir heriften yararlanmayip yada 3-5 kuruş kazanmayip gönderdiği ve arsaları peşkeş çektiği için nefret seviyesindeyim gel gelelim kurduğu kadronun çekirdeği kadrodan gelen gelir doğru hamleler ile 2 sene üst üste şampiyon oldu.
Başkan fantazim yokta kim seçilirse seçilsin scout transferlerine yogunlasmasi gerektiğini düşünüyorum.
Birde almak sorun değil yetkilendirirsin taşsaklı bir menajeri yada profesyonel olarak kulübe alırsın güzel doğru bir anlaşma yaparsın oyuncuyu illaki getirir.
Olay satmakta.
Senin kimseyle bağın yok ama luyindamayi görsünler cagneye araplardan teklif gelse diye bakıyorsun.
Sorarlar adama niye gelsin dünyada binlerce profesyonel futbolcu var adam senle uğraşacağına gider onlarla ugrasir.

Konusmalarina baktiginiz zaman acik konusmak gerekirse Hamamcioglu baskan gibi konusuyor,Burak Elmas ise yönetici gibi

Aralarinda böyle bir fark var

Burak Elmas Iyi hazirlandi ekibi de Iyi Ama bazen hitap cok Önemli,Hamamcioglu sanki prompter dan okuyormus gibi net konusuyor ve bir baskan icin bu cok onemli cunku gecmiste iki kelimeyi bir araya getiremeyen baskanlar geldi gecti

Adamda en ufak lider ozelligi yok.

Yamanarak parsayi toparlayan biri.

Hic bir baskan adayi GS i yonetecek capta degil.

19 unda hangisi baskan olacak gorucez. Ama GS icin onumuz karanlik diyebilirim.

Üst Alt