4 maç üst üste kazanınca sonraki maç kaybediyoruz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

4 maç üst üste kazanınca sonraki maç kaybediyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hala daha acıkmı bu konu. bu tür istatistiklere takılırsak çakılırız.

cöp kutusuna atılsın bir zahmet, görmedik sayalım.

Hamza hoca geldiğinden beri deplasmanda kazandığımız bir maçın sonrasında içeride hiç puan kaybetmemişiz.

Al sana istatistik.

Bence biraz düz mantık bir yorum olmuş. 2+2=4 ne kadar kesin bir matematiksel denklem ise bu kuralın saha içinde işleyeceği kesin değildir. Futbolda kesin yargıları kabullenemiyorum ben.

Son düzenleme:
mahir kardeş öyle bi konu açarım ki şampiyonluğa olan inancın yerle bir olur.şu forumun en olumsuz insanı benimdir.4 maç kazanıp ,sonra kaybettik de ne olmuş...ben gençlerbirliğinden fark yeriz diye de korkuyorum.verdiğimiz pozisyonları düşününce...kötü her ihtimali düşünüyorum.

hangi birinin konusunu açayım istersin?ha bu dediğin çıktığında kendini haklı görmenin bize faydası yok.GS 'yın kalan 3 maçını kazanmasının bize faydası var.o yüzden bu yaptığın ayıp.

Maçın devre arası gazetede görmüştüm, Palabayık 3 maçımızı yönetmiş biz bu maçların yüzde yüzünde puan kaybetmişiz, Mersin'in 5 maçını yönetmiş yanlış hatırlamıyorsam yüzde seksen dördünde puan almışlar bu istatistikten 3 puanla çıktık deplasmandan.

son olarak şunu da söyleyim.GS puan kaybedecekse akhisar ve mersin maçlarında puan kaybetmeliydi.ama kazandı ve artık geri dönüşü yok.

Peki senin takımın kaç kez son maçta şampiyonluğu verdi? Biz finallerin takımıyız o mallığı sadece senin takımın yapar ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt