4 Sorunlu Oyuncu Fazla Değil Mi ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

4 Sorunlu Oyuncu Fazla Değil Mi ?

Cevap: 4 Sorunlu Oyuncu Fazla Değil Mi ?

ben kazımın fatih hocanın etkisiyle şaha kalkacağını düşünüorm zaten gözle görülür şekilde bir iyileşme var kazımda felipe meloya gelelim adam canavar gibi oynuyor keitada aynı şekilde ben hiç bir saygısızlıgını görmedm keitanın engini bilmiorm.ama bu sene sampiyonuz

Yok iyidir.

Hagi,Hasan,Bülent,Mert...

Bizim ruhumuz bu bize böyle oyuncular yarıyor,gerektiğinde isyan eden,sinirlenen,kavga eden vs vs.

Süt çocuğu gibi sahada gezinen tipler yaramıyor bie ayrıca bende sevmiyorum öyle oyuncuları.

Bu duruma benzer bir durum 100. yılda Beşiktaş'ın başına gelmişti. Sergen Yalçın-İlhan Mansız-Pascal Nouma gibi baş belası oyuncular bir araya gelmesine rağmen Beşiktaş şampiyon olmuştu Lucescu önderliğinde. Ama olumsuz örnekler de verilebilir..

Okumadım ama tahmin ediyorum. Melo sorun çıkarmaz. Engin Baytar kafadan rahatsız, kesin çıkarır. Keita sorunlu falan değil kesinlikle:ask:. Kazım Terim'e ağzını bile açamaz. Doğru tahmin etmiş olmam lazım:D

Kazım sorunlu değil,relax biri.

Melo aşırı hırslı biri olduğu için sorunlu gelebilir,ama şuana kadar bir vukaatını görmedim açıkcası.

Engin gerçek anlamda sorunlu biri.

Keita'da yıldız oyuncular için geçerli olabilecek kadar sorunlu.

Fatih Terim,Hasan Şaş,Ümit Davala,Tafarel > Engin,Keita,Melo,Kazım

İlk yazdığım dörtlü ikinci dörtlüye kelepçeyi takar.

13652.jpg

Bendee ! karışmayınn

Kazım'ın geldikten sonra ne sorununu gördün ? Ayrıca Melo psikopattır tamam ama sorunlu değildir.

Keitanın sadece tek yanlışı kakaya yaptığı hareket onun dışında yaptığı herşey doğru carlosa attığı yumruğu söylüyor tvler peki carlos o yumruğu yemek için neler yaptı neden söylemiyorlar kendi oyuncularımızı yerin dibine sokmakta herhalde Türkiyede birinciyiz.

Öncelikle şu an için Kazım'ı ayrı değerlendirmek gerektiği taraftarıyım. Yaptığı açıklamalarda da genç olduğu için hatalar yaptığını, şimdi ise çocuğu olduğunu ve artık daha olgun davranacağını söylemişti. Son 8 aylık süreçte de lafının arkasında olduğunu bize gösterdi. Karşılıklı dayanışma içinde olunduğu sürece Kazım'ın Galatasaray'da çok mutlu olduğunu ve bunun da süreceğini düşünüyorum.

Felipe Melo transferine kuşkuyla bakmıştım ilk başta açıkçası ancak Taffarel faktörü o konuda bana güven vermiyor değil. Kendi ülkesinin efsanelerinden olan bir adamla sürekli yan yana olacak olması ve ondan direktifler alacak olması onu da olumlu yönde etkileyecektir. Son 2-3 yıldır dibe batmış bir adamın kendisini kanıtlaması gerektiği gerçeğini de unutmayalım.

Keita'ya gelirsek, Keita'nın kültürel yönden eksiklikleri olduğu söyleniliyor. Verdiği yanlış kararların, yaptığı hataların da bu sebeplerden olduğunu düşünebiliriz. İyi bir akıl hocasıyla Keita olumlu şekilde yönlendirilebilir ki o da bir şeyleri ispatlamak isteyecektir.

Bu konuda en çok çekindiğim adam ise Engin Baytar. Çok sorunlu bir kişi olduğu söyleniliyor herkes tarafından. Ne olursa olsun o konuda da içim rahat. Çünkü Fatih Terim'e karşı yaptığı en ufak bir hatada cezasını çekeceğini öğrenecektir. Cüzi bir ücretle alacağımız için de böylesine yetenekli bir oyuncu için bu kumarın değebileceğini düşünüyorum.

Fatih Terim oyuncu yönetimi konusundaki tecrübesini bizlere her zaman göstermiştir. Genelde olumlu açıdan baktım ama olumsuz durumlar da ortaya çıkabilir tabii ki. Bu noktada önemli olan takım olunması gerektiği olgusunu futbolculara aşılamak. Motivasyon konusunda en iyi Türk hocaya sahip olduğumuz için de bu konuda da içimiz rahat olabilir. Fatih Hoca'nın deyimiyle "Allah yardımcımız olsun." diyelim. :)

Engin'den başka sorunlu oyuncu almadık. Melo en az Kazım kadar utandıracaktır çoğumuzu. Engin'de sadece futbolunu oynarsa oynar, yoksa zaten devre arasında bile yollanır. Serdar Özkan örneğinde ki gibi.

Üst Alt