40.000 TL Araç Tavsiyesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

40.000 TL Araç Tavsiyesi

bütün birikimini koyacağın için riski en az arabaya bak . gerekirse sıkış borçlan ama kafan rahat etsin . sonradan pişman olacağın arabaya para verme . gücüm yetmez dersen astraya bak . şansın yokmuş benim arkadaş sıfır golfe kafayı taktığı için 8 ay önce 2013 model 35binde donanımı full hatasız manuel astrasını 42bin tlye verdi sevdiği birine. resmen kelepirdi. aile için düşünüyorsan en az c segmenti al b segmenti arabalara para verme tıkış tıkış gidersin ve o bütçede dsg ww (otomatik) alma .

2013 astra 35 bin km ve hatasız. Eğer bütün özellikleri böyşeymişse bedavaya gitmiş. Aynı özellikli corsa yı mümkün değil 42 ye bulamıyorum şimdi.Değil böyle astra corsa bulsam hemen alırım.

Yüksek kmli arabalara ne dersin hocam, senin br kriterin var mı araba bakarken?

en fazla ne kadar olabilir ki ? Kücük araba birde, hayvan gibi fiyati olmasi imkansiz yani

ZOvX9G.png
:red:

Bilgilendirme Mesajı
Geçersiz Komut: Eklenti
Eğer normal ve geçerli bir Linke tıkladığınızdan eminseniz, Lütfen, Yönetici ile irtibata geçin.

geliyor nbastigimda

edit simdi oldu abv o ne lan . 116000 nedir aga. O parayla kral araba alirim ben 25k yuh

Polo bile 30.000 değil renktaş. Bu konu üzerinde çok durmayalım :D

O paraya dusuk km alman falan unut. Sifir polo olmus 90 bin tl..

Turkiyede araba almak bence sacmalik. 2.elde ederinin 3-4 kati piyasasi olan sacma bir pazar oto pazari.

Buzdolabi polodan daha hacimli .

Son 1 ayda dogus grubunun otolarina gizli gizli once %2 sonra %4 zam geldi kimsenin haberide yok.

O para japon bul toyota auris falan varsa o paraya yazil. Yada eski corolla hb falan.

Suan adam akilli sifir arac 80-90 arasi olmus. Oda ederinin 4katina satiliyor.

Oo ye yine duzene karsi geldim ama vw den araba almadan yapamam hersene en az 1 dogus arabasi.

Neden cunku ben aptalim :)

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vallah ben susayim en iyisi, sok oldum

Almanya'ya uçakla gidip orada 1 hafta tatil yapıp, sıfır Golf alıp gelsen, buradan daha ucuza denk gelir bence. Tabi dediğim şey mümkün mü bilmiyorum ama eğer yapılabiliyorsa bunu uygulardım :D Gerçi biz TL ile alış-veriş yapacağımız için yine pek etki etmezdi sanırım. :38573:

Son düzenleme:
Almanya'ya uçakla gidip orada 1 hafta tatil yapıp, sıfır Golf alıp gelsen, buradan daha ucuza denk gelir bence. Tabi dediğim şey mümkün mü bilmiyorum ama eğer yapılabiliyorsa bunu uygulardım :D Gerçi biz TL ile alış-veriş yapacağımız için yine pek etki etmezdi sanırım. :38573:

2 sene mi ne konaklayabiliyormus araba . Yani hatirladigim kadariyla öyleydi

Almanya'ya uçakla gidip orada 1 hafta tatil yapıp, sıfır Golf alıp gelsen, buradan daha ucuza denk gelir bence. Tabi dediğim şey mümkün mü bilmiyorum ama eğer yapılabiliyorsa bunu uygulardım :D
Teoride evet ama pratikte sikintili isler.

Ya tr plakasi yapicaksin ve vergiyi odeyeceksin ayni paraya denk geliyor.

Yada oranin plakasiyla cikis yapip 6 ayda 1 avrupa birligi ulkesi ( buda en yakin bulgaristan) gir cik yapacaksin falan. Bayagi sikintili.

En gozde olani batumdan araba getirtmek. Oradan aldiginda 2 sene gumruk muafiyetin var ama orada da fiyatlari arttirdik getirmek suan sacma.

2 sene mi ne konaklayabiliyormus araba . Yani hatirladigim kadariyla öyleydi
Ab ulkelerine 6ay diye biliyorum eger degismediyse.

Gurcistan 2 sene oldu yakin zamanda suanda gozde gurcistan ama fiyatlar balon.

4 sene once 5 bin euroya used mini cooper alinabiliyordu. O donem tr fiyati 22-27 bin euro ikinci elde

Teoride evet ama pratikte sikintili isler.

Ya tr plakasi yapicaksin ve vergiyi odeyeceksin ayni paraya denk geliyor.

Yada oranin plakasiyla cikis yapip 6 ayda 1 avrupa birligi ulkesi ( buda en yakin bulgaristan) gir cik yapacaksin falan. Bayagi sikintili.

En gozde olani batumdan araba getirtmek. Oradan aldiginda 2 sene gumruk muafiyetin var ama orada da fiyatlari arttirdik getirmek suan sacma.

:red: Maalesef hocam, mevcut şartlara göre en iyisi neyse onu alacağız mecburen.

:red: Maalesef hocam, mevcut şartlara göre en iyisi neyse onu alacağız mecburen.
Ikinci el japonlara bir bakin. Temiz duzgun bir japon sizi yeri gelir 10 sene tasir. Fiat renault citroen peugeottan uzak durun.

Hatta peugeot un aerodinamigiyle ilgili sikintilar oldugunu ani frenlemelerde egimli yerlerde kizaklanarak takla atmaya sebebiyet verdigini okumustum.

Fiyati sismis alman arabalarindansa saglam japon tr asfaltlarinda hep 1 adim ondedir.

2 kusaktir genis ailem otomotiv sektorunun her segmentinde var. Az cok arabadan anlariz ama fazla kafa karistirmamak icin konuya cok vakif olmam. Sadece japon araclarinin tr asfaltlarina daha dayanimli oldugunu deneyerek yasadim.

Ikinci el japonlara bir bakin. Temiz duzgun bir japon sizi yeri gelir 10 sene tasir. Fiat renault citroen peugeottan uzak durun.

Hatta peugeot un aerodinamigiyle ilgili sikintilar oldugunu ani frenlemelerde egimli yerlerde kizaklanarak takla atmaya sebebiyet verdigini okumustum.

Fiyati sismis alman arabalarindansa saglam japon tr asfaltlarinda hep 1 adim ondedir.

2 kusaktir genis ailem otomotiv sektorunun her segmentinde var. Az cok arabadan anlariz ama fazla kafa karistirmamak icin konuya cok vakif olmam. Sadece japon araclarinin tr asfaltlarina daha dayanimli oldugunu deneyerek yasadim.

Çok teşekkürler hocam, affınıza sığınıyorum alacak olan ben değilim ama yazınız ileride lazım olabilir o yüzden ayrıca teşekkürler.. Ergün Yılmaz Renktaşımız sormuş soruyu, onun için faydalı bir yazı ellerine sağlık üstadım.:hat:

Son düzenleme:

Aurisler çok hoşuma gidiyor ama bu bütçelerde yanına yaklaşamıyorum maalesef.

Üst Alt