#40 Emin Bayram | Westerlo'da Kiralık - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#40 Emin Bayram | Westerlo'da Kiralık

Cok guzel oynadin kardesim.

Bundan sonraki maclarda umarim sans bulursun. Bu maclarda elbette hata yapicaksin ve seni elestirecekler. Takma kafana.

Gelecegin parlak.

Badan hava topu kazandı

Ben beğendim ama hızlı rakibe karşı nasıl oynayacağını merak ediyorum. Tabi 17 yaşında topçudan şimdilik fazla şey beklememek lazım

hata yapacaksan sen yap o sunepe ahmet denen herif değil. İlimizin çıktığı maçları video yapıp hangisi desek direkt sen secilirsin topa lambur lumbur giren keko yerine temiz müdahaleler yapan bu çocuk her zaman tercihimdir.
Yenileceksek senin hatandan yenilelim sokaga koyduğunda bu ne lan denilecek defans olarak kendini gören top toplayıcılarıyla degil. Az biraz donk ile takılırsa bu çocuk 20 yasina geldiğinde Türkiye rekoru kirar

Avrupa’da saat 00:52 ve eminim ki bu saatte bile menajerlerin çoğuna bu çocuğun bilgileri paylaşılıyordur. Bunlar da tabi ki yakın oldukları, çalıştıkları kulüplerle paylaşacaktır. Emin’in peşini bu maçtan sonra bırakmazlar.

Biz nasıl 33-34 yaşında ki bonservissiz futbolcuları takip edip, kapılarında yatıyorsak, onlar da bu genç ücreti makul, kulübü maddi sıkıntılar yaşayan oyuncular için bu çabayı gösteriyor.

Schalke 04, Leverkusen tarzı kulüpler kaçırmaz. 4-5 maç daha oynasın 13 milyon euroluk resmi teklif gelir.

Genç oyuncunun kokusunu alırlar ve kesinlikle rahat bırakmazlar. Sene sonu satılmazsa sürpriz olur benim için.

Umarım sözleşmesi 5 yıl daha uzatılır ve en az 25+ milyon euroluk opsiyonu olur.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Bu cocugun guzel tarafi şu ne zaman hata yapacak diye beklemiyorsun. Bana baya guven veriyor. Semih ve ahmette bu yok mesela

Marcao- luyi- donk yokken bile oynatilmadi .. bu maç lemina sakatlandı öyle girdi tıpkı ozan gibi alternatifsizligin dibini bulunca şans verdik.. hoca gençleri kazandırmıyor maalesef o iş eskidendi böyle karambole genç kazanilmaz.. Arsenal milyonluk adamları oturtup 4-5 alt yapı oyuncusuyla premier lige çıkıyor ama biz daha aman belhanda nasıl kesilir aman saraccihiyi yeni kiraladık aman Lemina stoper oynasin derdindeyiz
nokta yorum.

Yunus da formayı hak ediyor. Atalayda öyle.

Hocanın bu çocuklara şans vermesi ve sabretmesi lazım bu konuda kredisi de fazla. fakat sanırım emekliliğe az bir süresi kaldığı için şampiyonluklar istiyor son döneminde de

Üst Alt