#40 Emin Bayram | Westerlo'da Kiralık - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#40 Emin Bayram | Westerlo'da Kiralık

hata yapacaksan sen yap o sunepe ahmet denen herif değil. İlimizin çıktığı maçları video yapıp hangisi desek direkt sen secilirsin topa lambur lumbur giren keko yerine temiz müdahaleler yapan bu çocuk her zaman tercihimdir.
Yenileceksek senin hatandan yenilelim sokaga koyduğunda bu ne lan denilecek defans olarak kendini gören top toplayıcılarıyla degil. Az biraz donk ile takılırsa bu çocuk 20 yasina geldiğinde Türkiye rekoru kirar
Aynen, Ahmet denen bidon yıllardır aynı hataları tekrar tekrar yapıyor en azından bu çocuk hata yapsa öğrenir ve daha az hata yapar.

Bu çocuğun yeni bir Ozan olmasını çok isterim. Başakşehir gibi stresli bir maçta bile gayet verimli ve güzel oynadı. Gençlere şans verildiğinde iyi işler yapıyorlar. Keşke mecbur kaldığımız için oynatmaktan daha fazlasını yapsak bu çocukları.

Çok cesurdu dün, attığı paslar dikine dikine.. Merih Demiral gibi kayıp faul vermeden adam durdurması.. Şu çocuğun süre almaması skandal. Umarım hoca uyanmıştır. Hamsilere karşı Emin yerine Ahmet’i görürsem söverim

Gerçekten oynadığı 40 dakikalık bölümde tek bir hatası olmadı Ahmet denen bombadan 5 kat daha sağlam duruyor sahada, Çok genç elbette eksikleri var ama süre bulursa Ozan Kabak gibi parlamaması için hiçbir sebep yok. 2003 doğumlu olup lig lideri karşısında sanki U-16 maçı oynar gibi rahat olması gerçekten mutluluk verici.

Sonra mac izlemiyorsun diyolar, ne bicim taraftarsin sen diyolar. Genc cikmiyor diyorlar, alt yapi'a yatirim yapilmiyor diyorlar, yabanci siniri diyorlar.

Ben Emin olsam bakarim takimda defans yok, ta Taylani veya Leminayi koyuyor defansa, bunlari izledikden sonra ben umudumu yirtiririm oynamakda istemem. Bravo yine azicik umut vaad eden bir genci kayipettiniz. Ya sen ne bicim bir hocasin? Ahmet Caligi oynatiyorsun bunu niye oynatmiyorsun? Ahmet Calik sanki super lig futbolcusuymus gibi gozu kapali kaptanligi bile veriyorsun.

Maksat kazanmak bile degil artik, soyle oyuncular ciksa, izlesek sonra avrupaya satsak benim icin kafi sampiyonlugada gerek yok her sene.
Ben Leminayi defansda niye izleyeyim ya? Niye illah Okani izlemek zorundayim kalede? Koy iste gencleri izleyelim ne varmis ne yokmus biraz heyecan yarat ya.

Su lig'de degismesi gereken zihniyetlerden biri Genci oynatmama zihniyetidir. Bundan sonrada kolay kolay izlemem su ligi. Hakemlerin verdigi sacma sapan kararlari'da saymiyorum bile suan.

İnşallah hamsi maçında ilk 11 çıkar ve hatasız oynar.

Orda hata yaparsa kendine olan güveni çok sarsılır.

Sorloth gibi güçlü ve hareketli bir forvete karşı oynaması çok zor olacak ama bu işin altından kalkarsa eğer seneye marcao ve Luyindama'yi çok fazla zorlar ve formayı kapar.

Tek istediğim bu hafta kusursuz ve hatasız oynamasi ve hamsilere fırsat vermemesi

Sonra mac izlemiyorsun diyolar, ne bicim taraftarsin sen diyolar. Genc cikmiyor diyorlar, alt yapi'a yatirim yapilmiyor diyorlar, yabanci siniri diyorlar.

Ben Emin olsam bakarim takimda defans yok, ta Taylani veya Leminayi koyuyor defansa, bunlari izledikden sonra ben umudumu yirtiririm oynamakda istemem. Bravo yine azicik umut vaad eden bir genci kayipettiniz. Ya sen ne bicim bir hocasin? Ahmet Caligi oynatiyorsun bunu niye oynatmiyorsun? Ahmet Calik sanki super lig futbolcusuymus gibi gozu kapali kaptanligi bile veriyorsun.

Maksat kazanmak bile degil artik, soyle oyuncular ciksa, izlesek sonra avrupaya satsak benim icin kafi sampiyonlugada gerek yok her sene.
Ben Leminayi defansda niye izleyeyim ya? Niye illah Okani izlemek zorundayim kalede? Koy iste gencleri izleyelim ne varmis ne yokmus biraz heyecan yarat ya.

Su lig'de degismesi gereken zihniyetlerden biri Genci oynatmama zihniyetidir. Bundan sonrada kolay kolay izlemem su ligi. Hakemlerin verdigi sacma sapan kararlari'da saymiyorum bile suan.
iyiki emin degilsin ya da altyapıda bi çocuk degilsin de futbol hayatın 20sinde anadoluda gezmekten bıkıp kokainden ölmedin

Üst Alt