#40 Emin Bayram | Westerlo'da Kiralık - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#40 Emin Bayram | Westerlo'da Kiralık

Araba kullanirken yavaslaman gerektiginde illa frene mi basarsin? Ayagina gazdan cekersen de yavaslarsin di mi? Ayni hesap. Gerektiginde fazla para kazanan Falcao gibi elemanlardan kurtulup daha az kazanacak ama daha faydali olacak Emin gibileri tutarsan da kasana para girmis olur.

Öyle olmuyor işte para kasaya girmesi lazım ietedigin kadar gider azalt küçülmeye git yine UEFA ile başın belaya girer. Küçülmede bir çözüm degil tek çüzüm oyuncu çıkarıp oyuncu satmaktır. Şuan gelir ve gider dengemiz artıda olması Ozan Kabak’ın satışıdır.

Falcao satılmaz 33 yaşında. Ben genc oyuncu çıkarmaktan bahsediyorum. Kim alır en fazla Arabistana gider şuanda orayada gitmez. Anlamıyorsun galiba. Falcao’yu kaar etmek amaclı alınan bir transfer degil. Marcao veya Luyindama satılabilir.

Yoo gayet te iyi anliyorum. Illa satis yapmak zorundaysan Belhanda'yi sat, Feghouli'yi sat ama Emin'i satma. Zira ben olsam Marcao'yu 6 numaraya kaydirirdim. Emin ile Luyi ikilisi geride tas gibi olur. Her yetistirdigimizi satarsak takimda zaten az olan aidiyat duygusunu hepten kaybederiz. Ayrica suyun karsi tarafinda daha taze Van Persie ornegi varken gidip Falcao'ya milyonlari bayilmak hangi akla hizmettir? MLS'ten biri bayila bayila alir. Dogrusu Falcao'dan kurtulunca kuculmus olmuyorsun gercekten de kâra geciyorsun. FFP anlasmasi onumuzdeki yil bitmiyor mu? Hem senin hem benim istedigim olur ki ikisi de dogru. :hat:

Yoo gayet te iyi anliyorum. Illa satis yapmak zorundaysan Belhanda'yi sat, Feghouli'yi sat ama Emin'i satma. Zira ben olsam Marcao'yu 6 numaraya kaydirirdim. Emin ile Luyi ikilisi geride tas gibi olur. Her yetistirdigimizi satarsak takimda zaten az olan aidiyat duygusunu hepten kaybederiz. Ayrica suyun karsi tarafinda daha taze Van Persie ornegi varken gidip Falcao'ya milyonlari bayilmak hangi akla hizmettir? MLS'ten biri bayila bayila alir. Dogrusu Falcao'dan kurtulunca kuculmus olmuyorsun gercekten de kâra geciyorsun. FFP anlasmasi onumuzdeki yil bitmiyor mu? Hem senin hem benim istedigim olur ki ikisi de dogru. :hat:

Dedigin isimleri 2 milyondan fazla bir paraya satamazsın ki satsan bile yine zarardasın. Aldıgın fiyat ile sattıgım fiyat arasında cok fark ediyor fakat alt yapıdan cıkan oyuncuyu iyi teklife satarsa yüzde yüz kaar olur mantık bu. 10 milyona aldıgımız Belhandayı şimdi en fazla 4 milyona satarsın 6 milyon çöpe gidecek demek istedigim bu kaar yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dedigin isimleri 2 milyondan fazla bir paraya satamazsın ki satsan bile yine zarardasın. Aldıgın fiyat ile sattıgım fiyat arasında cok fark ediyor fakat alt yapıdan cıkan oyuncuyu iyi teklife satarsa yüzde yüz kaar olur mantık bu. 10 milyona aldıgımız Belhandayı şimdi en fazla 4 milyona satarsın 6 milyon çöpe gidecek demek istedigim bu kaar yok.

Haklisin da Belhanda'nin anlasmasi seneye bitiyor. Bu sene sattin sattin yoksa seneye bedavaya gidecek. Gosterecegin hic bir sey olmayacak o zaman. Herifi zengin ettigimizle kalicaz.

olaya oyle niye bakiyon
adamin yasi da ilerliyor piyasasi bize gelince zaten dusuyor 10a aldin adam sende oynadi 2 lig kazandirdi 1 kupa bi super kupa
4-5e satsan bile kar
o tür bakilsa super ligde hicbir takim transfer yapmaz

Üst Alt