#40 Emin Bayram | Westerlo'da Kiralık - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#40 Emin Bayram | Westerlo'da Kiralık

Diger konuda da demistim bu cocugu Ozan ile kiyaslamak sacma bence.

Ozan son 15 sene de altyapimizdan cikan en iyi oyuncu bana kalirsa, buna Arda yi dahil ediyorum cünkü Manisa ya kiralamasak ve direk biz de oynasa benzeri bir performans gösterecegini pek sanmiyorum acikcasi.

Ozan ile Emin kıyaslaması yanlış. İlk 11 çıktıkları yaşlar arasında 1 seneden fazla fark var. O yaş grubunda çok büyük fark. Fiziksel gelişimini tamamladığında Emin en azından iyi bir alternatif olur. Devamını getirmek kendi elinde. Ozan tırnaklarıyla kazıyarak nerelere geldi.

Çok mantıksız eleştiriler var.
eksik yönleri söylenirde bundan oyuncu olmaz, yok alt liglerde oynar falan saçmalık.

yahu adam 17 yaşında..2003 doğumlu.çok ciddi bir yaş..Gerçkten bu yaştaki oyuncular için keskin yorumlar yapılmaz.

ozan kabağın u17 milli maçında içinden geçiyorlardı.hemde aynı yaşdaki çocuklar.bazı pozisyonlarda çok ağır kaldı.Adam birrden özellikle fizik olarak gelişti.

Evet belki çok çalışması lazım.Belki bizim seviyemizede gelemiyecek.Ama şu an için çok erken konuşmak.

Merih'in menajeri Emin'in de menajeriymiş.Haberlerde Emin'in kiralık olarak Alanyaspor'a gittiği söyleniyo.Emin'den iyi bonservis kazanırız inşallah..

X mac ilk 11 de baslamali, yoksa ocak ayinda geri cagirma hakkimiz olsun maddesi koysunlar. Orda fazla oynayamazsa, belki 1. lige yollariz ve orda her maci yapma sansi olur.

Donk'un, Çalık'ın elde tek alternatif olduğu takımda her türlü forma şansı gelir. Önemli olan oraya kendi ekseni etrafında dönmesi 3 gün alan adamları Emin'in önüne yazmamak. Oyuncu oynatarak kazanılır ama büyük takımda oynamakla Anadolu takımında 8 oyuncuyla kapalı savunmanın en arkasında beklemek farklı işlerdir. Emin şu şartlarda bile Fatih hocanın aklından geçmiyorsa bence satmaya yönelelim. Alanya'ya Malanya'ya gidip Merih gibi bir şey dönüşürse de hoca da oyuncu gözü de kalmamış demektir.

Üst Alt