#40 Emin Bayram | Westerlo'da Kiralık - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#40 Emin Bayram | Westerlo'da Kiralık

mac basligina ilk yari yorumumda nacizanee en begendigim isimlerde kendisine yer verdikten hemen sonra 2.yarida da sahanin en iyilerinden idi. kumasi zaten iyi belli idi ~ potansiyeli zaten var olan altyapi yetenegimizdi.benim adima.
ozguveni cok yerinde buldum toplu topsuz. kanat beki nin arkasini da iyi toparladi bu seviye tecrubesi pek olmamasina ragmen. temiz oyun ipeksi topa dokunuslari eminim cogu taraftarimiza ilac gibi gelmistir.

2.yarida ozellikle son ceyrekte yaptigi hamleler 1 sinif kalite hamleler idi. topu takip ve supuruculuk olarak cok iyi ve de kritik toplar kesmesi kumasina dair onemli nuanslar idi nazarimda.
stoperlerin en *sevmedigi tur toplar geldi <~> iki stoper arasi olan *gobege ~rakip kanattan geriden yere carpan tur ortalar baglaminda, ayakta kalan tek isimdi bu anlarda. nazar degmesin.

top kullanimi zaten bilinen bir ozelligi idi kendisini yakindan takip edenler adina. nacizane olarak takip ederken gelisimine dair guvenim cok idi ilk cikistan bugune. ozan'a vakti zamaninda nasil guvenildi ise, kendisine de guvenilmeli. bugun mvplik bir oyun sergiledi hem defansif hem top kullanimi hem ondeki dm hibrid oynayan ikili ile.

ayni yolda devam aslan parcasi. bu forma altinda nice basarili maclara .

stopere ft ile başlayan chedjou transferiyle beraber saçma sapan paralar gömüyoruz

chedjou 6.5 milyom
maicon 8 milyon
luyindama 8 milyon
serdar aziz 4.5 milyon
ahmet çalık 2.5 milyon
akadir 3 milyon
nellson 7 milyon
marcao 4 milyon

marcao ve nellsonu saymazsak bize herhangi bir şekilde geri dönüşü olmayan 32.5 milyon € gibi bir meblaya mal olmuş enayilik yani hiç başka bişi değil stoper mevkii için
aslanlar gibi ozan kabakta oynuyor eminde oynuyor , ışık kaanı koysan o da oynayacak

Cok cok iyi yasi da cok genc ama bu kadar iyi olmasinin en buyuk sebebi duzenli oynadigi bir kiralik sureci gecirmesi. Avrupa'da olsak mac sayisi fazla diye kalmasi taraftari olurdum ama haftada bir mac yapan takim rotasyondaki 3. stopere en fazla 8-10 mac sure verebilir. Keza Nelsson da Abdulkerim de devamliligi yuksek oyuncular. O yuzden ben ya cikmaya oynayan bir 1. Lig takimi ya da bir Super Lig takimina oynatilmasina tesvik edici maddelerle kiralanmasi gerektigine inaniyorum

Ha Okan hoca diyorsa ki bu adam cok iyi ya Abdulkerim'i, Nelsson'u vs. keser Aralik'a kadar, o zaman kalsin.

Boluspor pas oyunu oynadigi icin Fatih hoca ve Arda turan bolu’ya gitmemi önerdi demisti

Demek ki genc oyuncular ezbere bir yerlere yollanmiyorlar,bireysel performanslari da iyi olunca gelisim sagliyorlar yunus ve emin de oldugu gibi

Ayrica oynamak özgüven anlamina gelir

Umarim oynamaya devam eder ben cok begendim

Üst Alt