#40 Emin Bayram | Westerlo'da Kiralık - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#40 Emin Bayram | Westerlo'da Kiralık

Takimdaki genco stoperler arasinda en tecrübelisi simdiye kadar Emin.

Profesyonel olarak ciktigi mac sayisi toplamda 48. Ilk kiralik gittigi sezon sadece 10 mac oynamisti ama bu sezon 29 maca cikti 1.Lig'de.

Ben takimda kalmasindan yanayim acikcasi. Sadece lig'de oldugumuz bir sezon genc oyunculardan 2-3 tanesini takima adapte edemezsek hic bir zaman edemeyiz zaten. Lig+Avrupa+Kupa oldugu sezonlarda da gördük yillardir gencleri ne kadar kullandigimizi.

Evet takımda kalmalı kesinlikle.

Geçen sezon 1-2 maçta şans bulan Işık Kaan'dan kat kat daha tecrübeli. Işık Kaan da kiralık verilmeli bir yere.

Çok iyiydi dün. Hakikaten stoper transfer etmeye lüzum yok gibi. 2003'lüymüş ayrıca ben daha büyük sanıyordum , baya genç. Kesinlikle stoper rotasyonunda yer almalı.
Metehan var o da iyi ahbab. Bizim altyapıdan çıkan stoperlerde kendini salmazlar ise çöp çıkan olmadı.

Emin bu sene formayı hak ediyor gittiği yerlerde kendini salmadı çabaladı. Gökay vardı mesala yazık etti kendine.

Ne yapmaliyiz bilmiyorum. Takimda kalip yedek kalmasini istemiyorum. Kiralasak da mutlaka superlig takimina kiralanmali. Gerci formayi da kapabilir

Metehan var o da iyi ahbab. Bizim altyapıdan çıkan stoperlerde kendini salmazlar ise çöp çıkan olmadı.

Emin bu sene formayı hak ediyor gittiği yerlerde kendini salmadı çabaladı. Gökay vardı mesala yazık etti kendine.
Işık Kaan da fena çıkmayacak gibiydi geçen sezon ilk 11 çıktığı maçta sakatlanıp çıkması büyük şansızlık oldu. Demek ki stoper eğitimi konusunda altyapımız başarılı. Bu çocukları oynatıp Ozan gibi sattıkça bu konuda markalaşabiliriz.

Cok cok iyi yasi da cok genc ama bu kadar iyi olmasinin en buyuk sebebi duzenli oynadigi bir kiralik sureci gecirmesi. Avrupa'da olsak mac sayisi fazla diye kalmasi taraftari olurdum ama haftada bir mac yapan takim rotasyondaki 3. stopere en fazla 8-10 mac sure verebilir. Keza Nelsson da Abdulkerim de devamliligi yuksek oyuncular. O yuzden ben ya cikmaya oynayan bir 1. Lig takimi ya da bir Super Lig takimina oynatilmasina tesvik edici maddelerle kiralanmasi gerektigine inaniyorum

Ha Okan hoca diyorsa ki bu adam cok iyi ya Abdulkerim'i, Nelsson'u vs. keser Aralik'a kadar, o zaman kalsin.
sevgili ali ,

yorumunda ozellikle son bolumu oldukca begendim. kalip forma rekabetine girmelidir diye dusunuyorum.
iyi olan oynar. ben *emin'e ismi gibi guveniyorum nacizane - sayet hocalari da ayni dogrultuda guveniyorlarsa -gerisi kendisine kalmis. dunku performansi , fragman gibi idi kendisindeki potansiyele dair. < = >
bende isik var, potansiyel , kumas, oyun gorusu var, *bir sans verin bu seruven de ben de elimden geleni yaparim der gibi.....

basta dediklerine ise kismen katiliyorum. nacizane, gitmesi taraftari degilim. a takima hazir oyuncu, sahada durusu ,mudehaleleri, sakinligi vs ile belli olur ozellikle bu bolge oyuncularda. ben iki macta da bu baglamda begendim genc kardesimizi. kalip buyuk takim idmani ve maclarini yasamak icin gayret etmeli. basaracagina inaniyorum.

ps; kendisi ,yunus onceleri arda gidip sonra geldiler.
kanimca 8-10un da uzerine cikar mac sayisi ~ sayet kadro da kendisine artik guvenip yer verirsek.

selamlar,

Kadroda düşünülmeyen genç oyuncuları doğru şekilde kiralamak çok önemli.Artık ahbap çavuş ilişkilerini bırakıp, doğru takımlara oynatma garantili kiralamak lazım.

Üst Alt