#40 Emin Bayram | Westerlo'da Kiralık - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#40 Emin Bayram | Westerlo'da Kiralık

Pek zorunsuz gibi durmuyor ahbap. Barış işi olmasa 8'e almak zorunda kalacaktık herifi ki hala da almak zorunda kalabiliriz duruma göre.
opsiyon işini bir kenara bırakalım, göreceğiz devam edeceğiz mi etmeyeceğiz mi diye. diğer bir sürü madde yazmışım. bir zaman makinesi ile kendisinin açıklandığı döneme gidelim. kendisi net olarak bayağı iyi transferdi bence.

opsiyon işini bir kenara bırakalım, göreceğiz devam edeceğiz mi etmeyeceğiz mi diye. diğer bir sürü madde yazmışım. bir zaman makinesi ile kendisinin açıklandığı döneme gidelim. kendisi net olarak bayağı iyi transferdi bence.
Bonservisin miktarı işi bozuyor. Yoksa aşırı kötü bir performansı yok ama vasat yani. Van aanholt, dübüa, adekugbe de aşağı yukarı böyle oynuyordu. Bu kadar para verip aynı seviyede kalmak olmaz.

Ben sezon başındaki algıyı değil, aldığımız katkıyı söylüyorum bu arada.

Bonservisin miktarı işi bozuyor. Yoksa aşırı kötü bir performansı yok ama vasat yani. Van aanholt, dübüa, adekugbe de aşağı yukarı böyle oynuyordu. Bu kadar para verip aynı seviyede kalmak olmaz.

Ben sezon başındaki algıyı değil, aldığımız katkıyı söylüyorum bu arada.
yok yanlış anlaşıldım, alınan katkı konusunda hemfikiriz.

Yunus ve Berkan'da olduğu gibi kendi ayrılmak istedi kaldı ki bizim takımda kalsa nasıl gelişecekti bu kadar süre bulamazdı bu sene bol bol süre alması bizim açımızdan iyi seneye Nelsson gider Emin gelir rotasyona girer.
Seneye Sanchez-Abdülkerim stoper hattinin yedegi Emin-Kaan ikilisi olacak muhtemelen. Stopere harcanacak yabanci hakkini sag/sol beki yedekleyen biriyle kullanmak lazim.

Sol beki komple yenilemek gerekiyor.
Sag beke yedek lazim.

Yerli olarak altenatifler;

Zeki Celik
Ridvan Yilmaz
Levent Mercan
Bünyamin Balci
Yusuf Özdemir
Yasin Özcan

Buradan iki oyuncu alip yabanci bekten tamamen feragat etmek bana pek dogru gelmiyor.

Rakip takım puan olarak biraz yakın da olsa kolay 1 rakip diye yedek başlamıştı.Maça az da olsa bakıyom İy çok gol pozisyonuna girdi deplasman takım 2.Y Emin'i oyuna aldı hocası.Hücumda da var..

Maşallah aslan parçasına Allah sakatlık belası vermesin. Bizde iken de fizik ve pas kalitesi olarak zaten iyiydi. Tek yapması gereken basit oynamak ve işin show kısmından kaçmak. Bu kiralık dönemi bu sorununu da halletti ise seneye rotasyondan daha öte olabilir.

ali palabıyık'ın katlettiği 2-2'lik alanya maçında 90+3'te karşı karşıya atamadığı bir pozisyon vardı. o golü atsa belki biz gaza gelip seri yapamayacaktık, kendisi de takımda kalacak ve gelişemeyecekti belki.

gerçekten her şerde bir hayır varmış.

Üst Alt