#40 Emin Bayram | Westerlo'da Kiralık - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#40 Emin Bayram | Westerlo'da Kiralık

emin kardesimizi kiraya gitmeden, a takima cikmadan once - altyapi altyas kategorilerin den cok yakindan takip ediyordum... listemdeki cok potansiyelli yeteneklerimiz arasinda tepedeki 2 isimden biri idi nazarimda.

a takima ciktigi donemlerde
-altyapi potansiyelleri konusu baglaminda sevgili @Murat Durmaz kardesime- kendisinden bold bahsetmistim.

suan geldigi konum,gelisim daha fragman. belcika liginde tertemiz bir performans sergileyip ,iyi bir ozguven yakaladi....

son donem de hakkinda cikan ada dan talipler konusu,, tarafimi sasirtmadi.
daha bunun seria a'si, bundes'i var... talipler cogalir,,, benim nacizane beklentim ; kendisini takimda tutup uzun vadeli yararlanmak.

ilk izledigim donemden bugune ,hissiyatim ayni ; calismaya,gelismeye, ilerlemeye devam emin kardesim.. gelecegin galatasarayinin aslan kaptani olacaksin. benim sana guvenim tam.

.

@Aras Şimşek

Çift haneli bir teklif gelirse, değerlendirilmesi kulüp ve kendisi için daha iyi olabilir...

Hele stoper mevki için henüz çok genç olduğunu göz ardı etmemekle birlikte, bizde izlediğim maçlarda 'bir şeyler eksik' hissine kapıldım hep. Konsantrasyon ve optimalden daha fazla sükunet olabilir; stoper dediğin biraz daha yüksek adrenalinle oynar...

Bu sezon hiç izlemedim; iyi performansına dair haberleri memnuniyetle takip ediyorum...

Çift haneli bir teklif gelirse, değerlendirilmesi kulüp ve kendisi için daha iyi olabilir...

Hele stoper mevki için henüz çok genç olduğunu göz ardı etmemekle birlikte, bizde izlediğim maçlarda 'bir şeyler eksik' hissine kapıldım hep. Konsantrasyon ve optimalden daha fazla sükunet olabilir; stoper dediğin biraz daha yüksek adrenalinle oynar...

Bu sezon hiç izlemedim; iyi performansına dair haberleri memnuniyetle takip ediyorum...
İyi performansı falan yok westerlo ligin en çok gol yiyen 4.takımı,maç reytingi denen zımbırtı yüzünden iyi oynadığı sanılıyo

Hala çok ürkek yere sağlam basamıyo ve hata yapmaya müsait bi oyun tarzı var,bizde meşhur hatası vardı ya sürekli defanstan çıkarken çalım deneyip topu kaptırıyodu en son italya u21 maçında da yaptı aynısını beyimizin kafa farklı çalışıyor

Bizim gibi büyük takımlar gol yememeyi başarabilmeli,eminle 0-0 ı oynayabilmen imkansız

Stoper 4 yada 5 olarak kalmayi istemezse fazla sasirmam. Sonucta Avrupada piyasasini iyi oynayarak baya yükseltmistir ve yedek kalacaksa, degeri 1 sene icinde baya düser.

Stoper için en önemli iki özellikte sıkıntı yer var birincisi yer tutuşu diğeri de basit oyun Puyol olsan Nesta olsan sıkıştın anda o topu taca atacaksın topla çok oynarsan iki maçta keserler biletini o nedenle şu andaki oyun görüşü ve yeteneği ile ancak iyi bir yedek olur ...

Üst Alt