#40 Emin Bayram | Westerlo'da Kiralık - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#40 Emin Bayram | Westerlo'da Kiralık

Birisi bana İstiklal Marşı, asker selamı romantizminden başka bir numarası olmayan Merih Demiral’ın veya et mi tavuk mu balık mı belli olmayan Ozan Kabak’ın Emin Bayram’dan artısı şudur şudur diye açıklayabilir mi? Gerçekten şaşırıyorum. Mesela Nelsson’u çok beğenirim ama onun da Emin Bayram’dan çok önde olduğu bir özelliğini göremiyorum. Emim uzun boylu, atletik ve elastik. Zamanlaması zaten onu ön plana çıkaran özelliği. Buna rağmen son derece kalın, birebirde yavaş ve savunma çizgisi epey önde oynayacak bir takım için ideal olmayan bir Abdülkerim neden tercih edilir acaba?

Bu adamın ciddi sakatlığı olduğunu kim kolpalamıştı? Adam rezervde 45 dakika oynamış. Ümraniyespor maçında da zaten kadrodaydı. Kesinlikle artık her maç geniş kadroda yer almalı. Zamanı olursa da rezerv ligde de sürekli oynamalı. Altyapı oyuncusu olarak görmemeliyiz Emin'i. Artık herhangi bir Anadolu takımında olsa 2 milyon euroya Beşiktaş'ın falan alacağı bir topçu seviyesine gelmiş. Kullanılmalı. Emin de Metehan da.

Rezervde Metehan'in kendisinden iyi oynadigi soyleniyor ama daha cok genc ve sakatliktan yeni cikti. Kiralik da gitmedigine gore dorduncu stoperin kendisi oldugunda karar kilinmis gibi geliyor bana

Üst Alt