#42 Abdülkerim Bardakcı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bizim için çok doğru bir tercih oldu. Abdülkerim kısa pas, uzun pas atan topla çıkabilen hem de sol ayaklı bir stoper. Büyük takımlara gelip tutmayan stoperlerden ayırabiliriz. Sonuçta konyaspor baskı yiyen ve kapalı defans oynayan bir takım değil. Oyuncu profili büyük takıma uyum sağlayacağı konusunda bize ipuçları veriyor. İzleyip görelim, hayırlı olsun.

bjk çulsuz haliyle abdule misilleme için merte teklif yapacakmış. yine %50sine 5-6 m euroluk bi teklif yaparlar

bana göre ligde marcao stiline benzer 2 oyuncu vardı. Biri abdülkerim, diğeri alexis perez. Hem sol ayaklı, hem ayakları iyi, hem de fizikli oyuncular

abdülkerim hem yerli olması, hem de takımıyla zirveye oynamasıyla çok daha doğru isim haliyle

hayırlı olsun
Bayağı kalıplı filan duruyor Abdülkerim. Bizim ligde ayakta kalabilen, hava toplarında etkili bir stoper her türlü iş yapar bakınız Nelsson

Ki Abdülkerim bu sene hücumdaki etkinliğiyle, topla veya pasla geriden çıkışlarıyla fark yarattı. Ben de gayet memnunum bu transferden

Marcao yerine 11’e koyulursa taraftar baskısı sebebiyle başarısız olur. Yeteneksiz bilmem ne diye geçen yıl istatistiklere göre ligin en iyi 2 stoperinden birine boş boş giydirenler var. Brezilyalı olsaydı sevilirdi ama ismi sebebiyle futbolcudan ziyade zaman gazetesi köşe yazarı muamelesi görüyor. Galatasaray’da taraftar kültürü bu tip oyuncuların başarılı olması için bir engel. Marcao’dan sonra ne yapsa beğenilmeyecek..

Marcao gidince oraya yabanci yerine yerli koymamis sart oglu sart. Orta sahada ne Emre akbabayi ne taylani ne berkani bir daha görmek istemiyorum.

Üst Alt