#42 Abdülkerim Bardakcı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çok başarılı olacağını düşünmüyorum. İnşallah yanılırım. Dün de dedim Ali Turan gibi patates olcak geliyor.
İki futbolcunun alakası yok. Ali Turan hantal bir kazma idi; KS da iken çok izlediğim ve bildiğim için transfer edilmesini hiç istememiştim...

Abdülkerim ise hem çevik-hamle yeteneği yüksek, hem de bir stoper için oldukça teknik bir futbolcu...Her transfer belli oranda risk içerir, umarım beklentileri karşılar...

Şu transferin tek sebebi yabancı sınırı. Zaten ekonomik olarak dibe vurdu ülke futbolu. Sırf yerli diye böyle sıradan oyunculara bu paraları vermek zorunda kalıyoruz. yazık

Hele 3+1 deki +1 sezon alacağı maaş için şimdiden endişelenmeye hiç mahal yok; adı üstünde: ''Opsiyon''...

Umarım öyle olmaz ama diyelim beklentileri karşılayamadı; 3. sezonu bile göremez, ciddi sakatlık filan geçirmezse elden çıkarmak zor olmaz...

İnşaallah arslanlar gibi oynar, formanın hakkını verirse de bunlar hiç konuşulmaz zaten...

Orta saha başta olmak üzere, diğer mevkiiler için doğru tercihler yapılsın, takım ayağa kalksın da tek derdimiz Abdülkerim' in maaşı olsun...

Şu transferin tek sebebi yabancı sınırı. Zaten ekonomik olarak dibe vurdu ülke futbolu. Sırf yerli diye böyle sıradan oyunculara bu paraları vermek zorunda kalıyoruz. yazık
Abartmayalım o kadar da sıradan bir futbolcu değil adam. Marcao'dan daha iyi iki yıldır. Konyaspor'da oynaması da bir şey değiştirmiyor çünkü Konyaspor bizden çok daha iyi bir takım. "Büyük takım oyununu kaldırabilir mi?" gibi laflar da edilemez çünkü Konyaspor bizden daha çok büyük takım gibi oynadı ligde. Ligden isteyebileceğim nadir yerlilerdendi Aldülkerim. Gayet iyi oldu. Ama sırf yerli diye bu paraları verdiğimiz doğru. Ama Brezilya pasaportlu Marcao'ya Avrupa'dan 12 veriyorlarsa ondan daha iyi oynamış bir yerliye 2.8 vermek çok da absürd değil. Böyle diye diye yerlilerimiz leş kaldı son yıllarda.

Heybbet!
FWR2kyLX0AENBPz

Üst Alt