#43 Ozan Muhammed Kabak - Sayfa 123 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
🗣 Ozan Kabak: “Sezon başında Bayern Münih ile masaya oturduk. Transfer görüşmesi yaptık; ancak menajerim ve ben Schalke 04'te karar kıldık. Çünkü burada oynama şansım daha fazlaydı. Buranın konsepti benim için en iyi iyisiydi.” (Bild)

Sözde hain yine bir yerlerde akademimizin gururu olmaya devam ediyor!

EPkLI2rUEAEJ4_i

Türk ya da yabancı hoca mevzusu değil de doğrudan ligin kalitesi önemli, diye düşünüyorum. Menajeri çok akıllı biri anlaşılan...

Seyretme imkanı bulduğum ilk maçta hayran kalmış, sonrasında da aklımın yettiği dönem içinde alt yapıdan parlak çıkış yapanlardan Tugay, Okan ve Emre' ye denk tutmuştum; Bülent Korkmaz ve Arda bile bu denli yeterli görüntü verememişlerdi başlarda...

Allah yolunu açık etsin. Hem futbolculuğuyla, hem olgun karakteriyle çok daha iyi yerlere gelmeyi hak ediyor...

Ozan zaten dayanıklı, yaşına göre baya güçlü, kalıplı bir topçuydu kabul ama işte bizde kalınca Semih gibi bir omuzda kıta değiştiren topçu olarak kalıyorsun; Almanya'ya gidince fizikaliten en üst seviyeye çıkıyor. Top class stoper futbolcu olma yolunda ilerliyorsun. Ozan bizde kalsa Semih gibi olmazdı elbet ama böyle de olmazdı.

Çağlar'daki fiziksel gelişim de müthiş mesela.

Üst Alt